Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stelute fericite de iulie august 2013 (2)


Recommended Posts

Vai tu gagici, eu de abia acum m-am oprit din plans, din cauza lui Ionut, copilul sfasiat de caini. Ma uit la Raul si imi dau lacrimile. Eu cred ca imi pierdeam mintile daca copilul meu era in locul bietului ingeras. Nu pot sa nu ma gandesc ce moarte a putut avea, si cum s-a chinuit si nu l-a ajutat nimeni.

Nu pot sa-mi sterg din minte chinul acelui copil, si acum iar m-am apucat de plans

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 511
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

da am vazut si eu stirea , o alaptam pe ilinca ...cand am vazut la televizor , ma uitam la ilinca si-mi curgeau lacrimile , ce chinuri a indurat mititelul ingeras...

 

chear ma gandeam la bobita care zicea ca iese prin parcut TEI daca bine retin..vai ce nebunie este in Bucuresti , in Cluj nu prea vezi catei vagabonzi , evetual pisici..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mocanita  [flo2] .

 

Paula, n-am vazut stirea, doar articole pe fb, n-am citit dar nici nu trebuie sa citesc ca sa inteleg ce s-a intamplat, incerc sa nu ma gandesc, fiinca automat ma pun in locul mamei, sau si mai rau, mi-l inchipui pe Rares in situatia aia si o iau razna, asa ca evit orice legat de stirea asta inclusiv poza, care apare si aici pe site. Chiar nu inteleg de ce se tot insista, cu poze si detalii, MA DERANJEAZA!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ele, nu stiu daca e cazul vostru, dar neonalogul din spital ne spunea ca atunci cand bebe e agitat, e mult mai probabil  sa se linisteasca in bratele tatalui/bunicii/bonei, pentru ca noi, ca mame, mirosim a laptic...

macar de ar fi numai atat...ca de mirosit o sa mai miros o perioada.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor,

 

noi am avut o noapte buna in ciuda serii care a fost horor...cu plansete, varsaturi pana la  12 noaptes...am crezut caa racit...parca mi se parea ca are si febra, dar a fost ok....a trecut.

..cred ca afost ceva in aer...

v-am zis ca a acceptat si suzi. voi o stelirizati de fiecare data sau o spalati?

 

referitor la kg eu sunt ok, ieri mai aveam 900g pana la greutatea dinainte de sarcina...dar bineinteles am ramas cu sunci pe burta....astea cu spott se duc. eu cred ca mule kg s-au dus in primele 2-3 saptde la alaptat, stres, nopti nedormite.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pe mine nu ma deranjeaza stirea, se insista sa nu se uite ce se poate intampla...eu as vrea sa fiecare om sa vada poza copilului in fiecare dimineata si sa-si aduca aminte ca tb facut ceva.

 

Noi in Ms nu avem caini vagabonzi, de aceea mi-e greu sa-mi inchipui cum e acolo, dar chiar tb facut ceva.

Si la fel, tb facut si pt Rosia Montana ceva, nu putem sa ne lasam furati in halul asta. Daca noi nu facem, de ce sa ne asteptam sa faca altii ceva pt copii nostri?

 

Nu e propaganda, pur si simplu sunt oripilata de ce se intampla si de faptul ca sunt oameni care inca apara cainii si cer sa nu fie eutanasiati

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...