Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stelute fericite de iulie august 2013 (2)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 511
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ma tenteaza si pe mine un sistem de carat bebe, asta nu e la fel ca Manduca ? ca vad ca are review-uri f bune, si pretul e pe jumate.

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B0016MO868/ref=nosim

mess eu cred ca e pentru copii care stau in fundulet. in manduca sau marsupi stau cu picioarele sub ei, nu le atarna picioarele.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, voi v-ati gandit la diversificare? Nu mai e asa mult pana atunci, cel putin Amalia acus incepe... 

Eu pana in ianuarie cand va face 6 luni nu-i dau nimic altceva, dar ma intreb daca n-ar trebui sa pun cate ceva la congelat. Voi cum procedati?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, voi v-ati gandit la diversificare? Nu mai e asa mult pana atunci, cel putin Amalia acus incepe... 

Eu pana in ianuarie cand va face 6 luni nu-i dau nimic altceva, dar ma intreb daca n-ar trebui sa pun cate ceva la congelat. Voi cum procedati?

doxy si eu ma gandeam la diversificare zilele trecute. ma gandeam sa pun la congelator niste dovlecei. morcovi stiu ca mu se pun...si altceva nu stiu ce mai trebuie sa manance. fructe ma gandesc ca n-am cum sa pun.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mess eu cred ca e pentru copii care stau in fundulet. in manduca sau marsupi stau cu picioarele sub ei, nu le atarna picioarele.

Vai de mine, cum adica cu picioarele sub ei, ca la Leti ii atarna oarecum picioarele. Sper ca o pun bine in manduca...

Sa gasesc o poza... Adriana HELP! Uff pozele-s pe laptop, pun diseara...

 

post-122942-0-66464600-1378387233.jpg

 

cam asa sta si Leti.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...