Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Stelute fericite de iulie august 2013 (2)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 511
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ele, nu te amagi cu poze cu haine NEGRE pe mine. Si daca sunt mai ingusta e treaba de conformatie si de nr de copii :) Poate voua vi se pare cumva dar eu ma stiu cum am fost si cat m-am chinuit sa ajung si sa ma mentin acolo. Eu am fost "legata" toata adolescenta. Asta era termenul folosit de vanzatoarele de la magazin cand mergeam dupa haine. In timp ce sora mea era "slabuta". Am dezvoltat o obsesie din comparatia asta. Desi nu am avut niciodata burta sau sunci. eram mai voluminoasa asa. Natural, daca nu as manca atent, ma ingras imediat. Asa ca mi-am facut un anumit stil de viata, care sa ma tina oase. Unii ziceau ca eram prea slaba inainte de sarcina si ca e mai bine acum. Dar eu ma simt excelent la masura 34-36. Si acolo vreau sa ajung din nou. Cu alte cuvinte, sunt cu capul :))
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pai nu sta pe fundulet?

Bubulina, sunt mai multe puncte de sprijin și ideea e că are genunchi mai sus decât bazinul, nu-i atârnă piciorușele ca la alte port-bebe-uri.

 

Ama, cu siguranță le știi tu pe ale tale, dar noi spunem ce se vede din afară. Arăți trăznet!  [pk]  [batcap] Ce mișto e cu emoticoane, nu?  [:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...