Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stelute fericite de iulie august 2013 (2)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 511
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ama nush daca e raceala dar vad ca ii curge si nasu. 

Bubulina oscillo e homeopat pt imunitate si oricum mi-a spus 5 granule doar.

A plans jum de ora incontinuu cu niste lacrimi de ti se rupe sufletul. Ideea e ca nu inteleg de ce plange. Imi da senzatia ca il doare burtica dar acum a adormit iar in brate si simt la mana ca trage parturi dar nu zice nmk. Deci?" Sa aibe rosu in gat? c sa ii mai fac baie? Nu are febra.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Irina a avut un scurt scandal, am insistat sa nu o pasez soacrei si a adormit la mine brate.

Am prins schema de calmare, deci nu e important in bratele cui este, importanta este miscare,

 

Mi-am luat parca o piatra de pe inima. Ziceam ca nu sunt mamoasa, dar ma enerva maxim ca la mine urla si la soacra nu. O iubesc pe femeie dar COPILA E A MEA. [pk]

 

Noi cu soacrele,apropo....Diana unde esti???

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

aha..sezatoare de urlete. ma bag si eu. a tras si al meu show-ul de seara incepand cu ora 19 parca e apucat de streche. daca e sa se calmeze cateva minute atunci numai plimbat si hatanit in bratze. problema e ca deja m-a rupt de spate si are abia 5kg.

 

ele te cred ca te streseaza. ma bucur ca te-ai linistit. [flo2]

 

ama arati f bine, bravo.

 

dana nu stiu ce sa-ti spun, sper sa nu fie raceala. botez frumos va urez de pe acum!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

apropo de tragedia copilului ucis de caini. m-a pus necuratul sa citesc pe net comentariile nemtilor ca si aici s-a facut mare publicitate. si era unul care explica cum ataca cainii cand sunt in haita. mi s-a facut rau instant si o aveam pe Clara mea in fatza ochilor.

trebuie facut ceva si trebuie facut ceva radical. dragoste de animale la stanga sau la dreapta, problema exista si nu dispare de la sine iar mijloace "blande" nu exista. mie imi este ingrozitor de frica de ei, cand merg in Buc am stres tot timpul si stam vorba aia in centru. trebuie eliminati si basta si dupa ce nu mai sunt, copiat de pe la altii care nu au problema asta, ca nu e Rom singura tara unde unii altii arunca animalele pe strada cand s-au plictisit de ele.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pozitia drepti , cu mandra in brate si leganat .dar nu ca in balansoar, mai repede.

acum nu sariti pe mine ca de ce o leganam....eu vreau sa nu urle...suflu oriunde numai sa taca. [alcool]

stai linistita...dc e sa sare pe mine. a mea adoarme numai in brate si plimbats. dc sta jos se agita rau, regurgiteaza si plange...

 

asa ca... in brate

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...