Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Stelute fericite de iulie august 2013 (2)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 511
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Snowsuit, adica combinezon din ala de iarna? Am ceva de la Rares luat de la grain de ble, chiar daca e culoare bleumarin, ii pun caciulita roz si gata. A fost scump si arata ff bine. Doar ca trebuie sa verific ce marime este ca am impresia ca e cam mare, daca imi amintesc bine era mar 80.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele ... cele care alaptati cu LP bebei ... ce formula le folositi? 

Fata mea a fost destul de agitata saptamana asta . Mananca ziua dar parca nu imi mai place cum mananca ... nu are regularitate intre mese ... mananca cand putin cand mai mult ... este maraita . Kk facem odata pe zi , noaptea dormim  ... dar ziua ... nu prea pot sa fac nimic ... ma solicita mai tot timpul.

 

Legat de maidanezi ... nu ma impuscati .... si eu sunt pro eutanasiere.

Cainii au fost animale salbatice pe care omul le-a domesticit pentru ,, a-l insoti,,.

Numarul acestora s-a inmultit necontrolat din nepasarea noastra .... omul i-a abandonat ... ei au revenit la conditia initiala .... si uite asa acum niste salbaticiuni convietuiesc cu noi. Si cam ce ar putea rezulta ? Mor copii nevinovati ... si nu numai . Singura masura este una drastica din pacate. Trebuie avut in vedere si aspectul financiar ... stiu ca sunt putin masochista . Dar sterilizarea atator caini ... ridicarea unor adaposturi ... intretinerea lor .... costa .... si nu putin . Pe cand eutanasierea cred eu ca ar costa mai putin. 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Maeve, mititica! Am mai auzit si pe la alte mamici chestia asta, Leti inca nu se paruieste.

 

Oxi, eu am ceva intermediar, un ursulet de la h&m. 

Aaaaa si am mai descoperit ca am ceva ramas de la rares, e de la debenhams (luat de la sh) pe care Rares nu l-a purtat. E marime micuta, dar e mai grosut.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...