Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Stelute fericite de iulie august 2013 (2)


Recommended Posts

Elena si noi am avut acu vreo doua saptamani o criza cu Leti, racnea de ziceai ca o taie cineva, nu stiam ce are. Nimic din ce-i faceam nu tinea. SI la un moment dat s-a potolit singura. Asa a facut vreo trei zile la rand, cate un episod pe seara. Nu stiu ce a fost, dar vad ca la mai multe mamici li s-a intamplat.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 511
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

A inceput si la noi sezonul vizitelor, problema e ca lumea vine dupa servici, pe la 7 seara, exact cand il chinuie colicii. Aseara a venit nasica lui bebe, a fost plecata in concediu de pe 15 pana duminica si abia acum l-a cunoscut si ea.

 

Acum astept o prietena buna sa il cunoasca si de sapt viitoare s-au anuntat mai multe vizite. Poate se potolesc si colicii ca sa fie mai sociabil.

 

Oricum studiaza lumea cu un interes. L-a luat nasica in brate si ii vorbea, el a reusit sa o vada si a uitat de colici 5 min cat a studiat-o [:-)))]  [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor voi cum ii purtati imbracati prin casa pe bebei? Nu stiu ce sa cumpar ca sa nu iau multe si inutile. Oare un body maieu (merci Maeve de pont ca eu intentionam sa iau cele cu maneca scurta pentru pe de desubt), de desubt si un body cu maneca lunga pe deasupra e suficient la 22-24 grade? Sau tre sa-i pun si o vestuta/bluzita?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...