Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Stelute fericite de iulie august 2013 (2)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 511
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Salutare iubitele!

 

Eu sunt suparata, ca s-ar putea ca sotul meu sa ramana fara loc de munca. Intr-un fel e bine, ca asa poate sa se apuce de agricultura, ceea ce isi doreste de f mult timp. Dar na, parca nu e asa usor de acceptat. Oricum, o sa tb sa renunt la Ana, si m-am obisnuit cu ea, facea parte din familie. Acum, pana face Luca un an nu am nevoie, ca sunt eu acasa...nu stiu ce fac dupa. Vedem atunci...

 

Si eu am in casa 22 de grade si Luca e imbracat cu un body cu maneca lunga si o salopeta din aia fara maneci. Si la baie tot atatea grade sunt, ca nu dau inca drumul la centrala. Nu i-am pus caciulita in cap dupa baie. Il sterg bine, bine.

 

Eu iau spirulina de 2 zile pt lapte, si cred ca are efect. Oricum nu ma mai stresez , il pun la san, mananca cat mananca, cand incepe sa se agite il iau si facem pauza minim 2 ore.  Pana acum , luna asta a trecut de 1 kg luat, il mai cantaresc in 11.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Paula nu e usor de acceptat un venit mai mic. Mai ales cu doi copii.

Doamne ajuta sa fie bine.

 

Legat de kg Irinei , nu mai zic..ca ori mi-a stricat careva cantarul (s-a urcat baiatul cumatrilor pe el) ori nu a luat nimic in greutate Irina.  NU ma pronunt o perioada.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alex, si e tb sa il antrenez pentru caciula. o singura data am incercat sa ii dau si nu am reusit

 

Sebi doarme in salopeta dinaia intreaga si la noapte bag sacul de dormit, am unul subtire rau. azi noapte nu adormea si cred ca era de frig. dupa ce i-am pus un finet pe picioruse a adormit.

 

Dupa baie doar il sterg bine, asa mi-au zis in maternitate. Dupa toaletarea de seara deja e uscat pe par

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...