Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stelute fericite de iulie august 2013 (3)


Recommended Posts

Eu am pus plapuma peste noi. Eu dorm cu Luca, avem 21, 5. La sub 21 de grade dau drumul la centrala. Voi la cat dati drumul la centrala?

Mie mi-a prescris dr Cezarette, pt perioada alaptarii. Dar nu am de gand sa iau. Nu am luat niciodata anticonceptionale.

 

In alta ordine de idei...Luca isi suge degetul... [batcap]  Nu stiu ce sa-i fac...toata ziua stau cu ochii pe el sa-i scot manuta din gura. Suzeta nu o mai vrea deloc. O scuipa si baga degetul. De fapt are o tehnica. Mai intai linge pumnul si apoi ajunge la degetul mare. Ma omoara. Orice accept, mai putin asta. Am vazut copii cu dantura f deformata din cauza asta

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 494
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Exact asta voiam si eu sa spun. Cunosc cazuri de oameni decedati in urma cancerului chiar daca nu au luat contact cu chimicale, tigari, bautura... Cam tot atatea cazuri cat stiu si din cei mai "neatenti". Avand un job bazat f mult pe statistica nu as concluziona ca "interventiile nenaturale" sunt cauza decesului in urma unui cancer. De fapt, nici medicina nu a reusit sa anunga la concluzia asta. Referitor la bio, eco, organic, aici e cea mai mare mafie, in mod deosebit in industria alimentara. Vorbesc in cunostinta de cauza, avand contacte in "lumea" asta. Nu spun ca sunt inconstienta incat sa nu incerc si eu sa imi protejez copilul la limita bunului simt. Dar nu fac o religie din astfel de false credinte. Prefer echilibrul. Oricum copilul va scapa din mana si de sub controlul meu mai devreme sau mai tarziu si nu sunt convinsa ca va face alegerile pe care le-am facut eu pentru el. Am exemplul meu si al surorii mele. Venim din aceeasi familie, cu aceleasi obiceiuri culinare, de igiena etc. De foarte multi ani insa avem cutume diametral opuse in aceste privinte. Pana si convingerile noastre in privinta modului in care trebuie crescut un copil difera. Asa cum difera si intre noi, fetele de pe forum. Dreptate nu are nimeni si totusi avem toate :)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...