Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stelute fericite de iulie august 2013 (3)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 494
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Maeve ce frumusete ai tu acolo

Oxana si eu sunt Capricorn..poate de acolo scepticismul [:-)))]  O fi scris in stele!

 

Deci sunt singura cu anticonceptionale. Eu am mai luat acum cativa ani si tare bine mi-au prins ca mi-au reglat ciclul dar acum nu as lua pt alaptare. Stiu ca sunt permise dar...parca am retinere sa umblu la hormoni.

Atunci voi ce metode de protectie folositi (in afara de prezervativ)?  Eu nu m-as risca sa raman gravida si abstinenta nu imi surade . [alcool]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello,

 

Mai, mai, ce discutii intense avem aici. Se baga si Ion (eu) ca e si el om :))

 

Eu am crescut la tara la bunici pana la 8 ani. In vremurile acelea ( mama cum suna asta:)) nu prea erau asa impamantenite tehnicile astea agricole cu ingrasaminte sau alte chimicale, cel putin la noi nu am vazut. Asadar cred ca am avut un start sanatos.

Acum, mancam carne aproape numai de la tara ( porc, pui, curcan, rata, etc), conserve de la ai mei parinti cu legume de la ei din gradina, branza de la cioban, oua de la ai mei...

Adica in principiu facem tot ce putem sa fie cat mai " curata" hrana noastra, dar asta nu inseamna ca nu mai gustam o cola, o praji din comert sau un KFC.

Eu sunt de parere ca moderatia este cheia!

Plus ca eu am un principiu dupa care ma ghidez: nu te frustra, frate! Ai pofta de un suc, bea! Un kfc, mananca, o tigara, fumeaz-o!

Daca te fac fericit, e ok. Numai ca aici intervine " masura" ... Sa stii sa spui si " nu".

Ca daca spui " Da" mereu, nu mai sunt mici placeri, rasfaturi, ci obiceiuri nesanatoase.

 

 

2) Happy, te-au crezut ca ai nascut? :)) zi-ne ce complimente ai primit! Razbuna-ne tu pe noi, astea cu laptarii care nu putem tine dieta !

 

3) Maria, have fun la intalnire!

 

4) Diana, ce oameni... Fereasca Dumnezeu de asa " apucaturi"... Sunt dezaxati de-a dreptul!

 

5) Mocanita ce m-ai distrat la faza cu " cand va riposta si ea" :))

Nu mi-l imaginez pe ingerasul tau frumos sa fie capabil sa-i faca rau:*

 

6) Maeve, Rebe e mai grea dar pare mai mica decat T. Bulinuta frumusica!!! Tu de unde stii atatea firme din afara? Imi pari o enciclopedie... Eu parca vin de la " tara" cand e vb de asa ceva... Sunt unele de care nu am auzit in viata mea ...:P

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...