Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stelute fericite de iulie august 2013 (3)


Recommended Posts

maeve ..ce bulinuta ai acolo scumpica de ea..

 

oxana ce sa zic ca intotdeauna piticii tai minunati..

 

diana iti plac patiseriile deci ti vei fi cu cornul prin parc.. [:-)))]

 

oxigen refacere rapida , viroza de unde te-ai procopsit cu ea ? sa te faci bine cat mai repede..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 494
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ama, cred ca depinde de copil, dar in general de la 3 luni. Eu acum nu as avea curaj sa-l las pe Luca sa doarma in patut fara o laterala. Se si intoarce de pe burta pe spate si se si taraste. Si cam  pe la 7-8 luni am lasat jos nivelul patutului.

 

Olimp, Luca inca nu e asa trist cand ii scot degetelul din gura... [:-)))] . I-am pus si eu manusi, dar isi suge si manusile.

Aaa, el isi suge doar stanga

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am lipsit si eu putin si gata cateva pagini de discutii .... si ce subiecte interesante.

Eu azi a trebuit sa fiu ... sau macar sa incerc sa fiu ... o nora model .... si m-am dus in vizita la socrosenie sa o scot la plimbare ... sa o duc la balci. Nu a mai vrut asa ca l-am luat iar pe baiat, desi il mai dusesem odata zilele trecute.

 

Pun si eu o poza cu fata . Am prins-o intr-o pozitie interesanta ... la ce s-o fi gandi,?

Baiatul meu este cam indiferent cu sora-sa . O fi normal ? O fi vreo forma de protest? Trebuie sa ii starnesc cumva interesul ... 

 

post-65255-0-34390700-1378566094_thumb.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ana maria, eu zic sa il lasi dc e indiferent sa nu se simta fortat si sa ai rezultatul opus.

 

Sebi inca nu isi suge degetul, doar manuta. Tb sa imi iau si eu suzeta de care ziceati voi ca a facut minuni. Eu am 2 TT si nu le accepta deloc.

 

Eu anul trecut tb sa am intalnirea de 10 ani de la terminarea liceului dar nu a organizat nimeni nimic. Eu ma asteptam sa faca ceva colegii care au ramas in oras

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

waw fetele..ce activitate!!

A fost frumos afara si voi la laptopuri!!!

 

 

Nu stiu ce as mai putea comenta, decat ca noua ne plac pizzele, MC, KFC si faimoasele shaorme.Vb Bobitzei, nu ne frustram... dar incercam cat mai rar.

In schimb dau un exemplu care e f aproape de noi. Baiatul prietenilor nostri, mai mic cu un an decat Denisa, l-a indoctrinat maica-sa cu multe gen: nu Mc, nu iaurt cu fructe, nu pizza . Cand e maica-sa cu el, parca o aud pe ea cum ii vorbeste , ca alea nu sunt santoase deloc. ...si copilul foloseste exact vorbele ei.

Cand pleaca maica-sa de langa el ar bea si bere... [alcool]

Acum este sub controlul parintilor, dar sunt sigura ca pe la 14 ani treburile nu mai stau asa.

 

Cum ziceam, nu suntem exemplu , suntem "de la tara"  cu studii superioare la oras. [pk]

Sa vedeti ce bine dau si eu la teorii , mai ales la alea cu dietele..hehe..practica ne omoara.

 

Ama vreau poza cu tine la tole festiv.

Diana eu am baut de la 19 ani AC. Fara ele nu functionez bine, adica nu sunt in stare sa merg pe strada. Deocamdata suntem cu prezervative. Dupa ce imi vine menstra probabil ma intorc la AC. Ce ti-a dat sa iei?

 

 

Eu azi am facut smotru eu, cu mana mea...ca asa se cerea..plus dulceata de pepene galben. ..asta intre alaptari.

De acum tre sa fac baie piticei si mie ca stau mustele pe mine. [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am ajuns ultima dintre toata lumea , 16:45, dar m-am scos c am bebe mic , de fapt eu am tras un pui de somn de 30 min. La 18 a venit si sotul cu Victoria si m-am dus in masina si i-am dat Titi , . Sotul nu ma lasa sa ma mulg , spune ca poate se învață cu biberonul si nu mai trage de la san
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ana, Olimp, ce buburuze dulci! Chiar ma gandeam ca la toti copilasii zic cam aceleasi lucruri dar zau fetelor ca suntem binecuvantate cu copii minunati.

 

Ele, eu sunt cu tel. Rar de tot intru de pe tableta. Pe laptop nu am intrat niciodata aici. De ex acum sunt in mall la o cafea :) Poze o sa va dau imediat ce primesc si eu.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...