Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stelute fericite de iulie august 2013 (3)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 494
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Bobita, nu vreau sa-ti tai elanul, dar Rebecuta nu are nevoie de lucrusoare, are nevoie de o mama calma si linistita si odihnita!!!
 
Azi sunt lupul moralist!!!!! Sa ma opreasca cineva!! http://www.sherv.net/cm/emoticons/bad/mafia-gangster-smiley-emoticon.gif Cineva sa ma impuste [:-)))]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Paula executat si citatul, asa cum ai scris tu asa am citit si eu drept pt care n-am observat si nici nu-ti fa mari griji ca la cat suntem de chioare de somn mare lucru sa sesizam detalii, extrragem rapid informatia si la forma nu ne cramponam mai ales daca-i chestiune singulara si marunta, sa stii ca greselile de ortografie condamnabile sunt cele facute constant nu "scaparile" foarte rare pe care fiecare le avem in cate un moment!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bobita, nu vreau sa-ti tai elanul, dar Rebecuta nu are nevoie de lucrusoare, are nevoie de o mama calma si linistita si odihnita!!!

 

Azi sunt lupul moralist!!!!! Sa ma opreasca cineva!! http://www.sherv.net/cm/emoticons/bad/mafia-gangster-smiley-emoticon.gif Cineva sa ma impuste [:-)))]

 

Paula esti numa buna, exact asta ma pregateam sa-i scriu si eu Bobitzei, daca era o nevoie stringenta de bani cum ar fi pentru alimente, caldura sau alte de acest gen poate era cumva de inteles dar si atunci era preferabil sa faca ceilalti din jur ceva eforturi mai mari pt ca noi in perioada asta suntem f f vulnerabile din cauza schimbarilor hormonale si nu apuci sa-ti dai seama ca-i bai cand esti deja cazuta la datorie. Deci grija mare ca e pacat, esti asa optimista si energica ... e posibil si sa poti trece cu bine peste perioada asta dar risti destul de mult. [pup] .

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Paula, Betty, nu descurajati fata. O simtim noi aici daca o apuca pandaliile si o tragem de urechi. Ma bag si eu sa spun pt ca eu am avut genul asta de "incurajare" la fiecare noua scoala inceputa si la fiecare schimbare de job din partea parintilor (care evident imi doreau binele si sa nu ma epuizez). Dar e foarte nasol sentimentul. Haideti sa o sustinem! Mie mi se pare laudabil.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ama, nu se compara. Ea are un pui de om mic, mic care are nevoie de ea. Tu nu aveai, daca clacai asta era, nu depindea nimeni de tine.

Eu am simtit pe propria piele, cand am avut durerea aia de cap infioratoare ce inseamna oboseala. Si m-au intrebat de la spital, atunci daca sunt obosita, daca ma odihnesc, daca am ajutoare, etc.

 

Si programul lui Bobita e infiorator. Parca acum 2, 3 zile scria ca nu a inchis un ochi toata noaptea. Am vrut sa-i spun ca drogurile nu sunt permise in alaptare, ca altfel nu-mi explic cum rezista.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata mamici

 

a fost f frumos ieri, aseara m-am rasfatat si cu o baie fierbinte cu multa spuma si lumanarele in baie ca bubu mic a picat lat la 20:30. A dormit pana la 00:30, a mancat, s-a trezit de tot, l-am luat langa bine in pat si a dormit pana la 05:30. Iar a adormit si s-a trezit la 08:15. acum se ocupa tati de el.

 

va plangeti ca e frig? eu ce sa mai spun. avem 16 grade si ploua in draci de aseara.

azi e zi de cinema cu Clara. daca era vremea ok mergeam in Düsseldorf ca se sarbatoresc 725 de ani de la infintare si e plin centrul vechi.

 

apropo depresie. noi am invatat de la Clara. in week-end incercam sa facem tot timpul ceva. daca nu putem impreuna ma da sotzul singura afara. important e sa rup cercul vicios de copil, iar copil, inca 1 data copil, noapte copil etc. ajuta mult la psihic sa faci altceva chit ca e doar ptr 1 ora 2.

 

La Multi Ani Mariilor, sa aveti o zi frumoasa!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Betty, sunt scumpi rau aia pt "'ïnvatat" sa mearga. Credeam ca-i vrei pt botez, cand am deschis link-ul.:)

Uita-te si la astia, sunt cum i-a descris Paula, ideali pt inceput, intr-adevar, nu ff aratosi.

 

http://www.hiphip.ro/products/pantofi-din-piele-naturala-bio-cu-talpa-moale-capsunica

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...