Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stelute fericite de iulie august 2013 (3)


Recommended Posts

...si liniste se facu :)))

 

Fetelor, pe unde umblati?

 

Eu sunt afara, ma plimb de pe o banca pe alta in complex, in functie de umbra :)))

 

 

Rebe doarme dusa afara. Problema e ca mi s-a facut foame si daca urc, se trezeste, asa ca stau si ma uit la torturile voastre :)))

 

 

Maeve, distractie placuta la mare! Ce-as vrea si euuuuuu :D

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 494
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Oricum eu va vad ca voi aveti haine de iesit in oras, noi nu prea avem dinastea, cel putin nu pentru varsta asta [batcap]  [batcap]  [batcap] ar tb sa mai investesc si eu in niste haine. Si tot ce am cump au costat o caruta de bani si tot mi se pare ca nu sunt suficiente.

 

Oricum noi facem parte din picii odiseei, noi abia acum putem sa raportam primul body ramas mic, marimea nou nascut. In rest ne vin bine unele de o luna, iar in haine de la h&m intram inca in marimea 50 si o sa le mai purtam putin

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bobitza in toate pozele tale se vede cat de harnicuta esti!!

te admir..toate sunt asezate perfect, fara cute, nimic nu e in cadru si nu ar trebui sa fie.

 

Ele, inseamna ca in pozele cu Sebi o sa tb sa iti cer un acord inainte ca nu o sa te uiti cat de calcate sunt hainutele lui, ca eu nu le calc, sunt o putoare [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Maeve, la multi ani sotului! Multa fericire! Si relaxare placuta la mare! Pt asta "nu mai vb cu tine!"  [soricel]  [:)]

 

Oxi, eu incurajez pe oricine la cat mai multa, dar gandita, scoala. Pentru ca facultate si master cam are oricine in ziua de azi. Si e foarte greu sa te mai deosebesti cu ceva. CFA e un program foarte bun. Eu nu il am ca optiune pentru ca am facut un master similar ca si arie tehnica (cu econometrie, inginerie financiara etc; dofin, daca ti-e cunoscut). De aceea am optat pentru un MBA care sa imi acopere si zona de managerial skills. Si in paralel fac ACCA. Asta acopera partea de conta, drept, audit etc.. Cert e ca vreau sa fiu cat mai acoperita in caz de... Cu bancile in ziua de azi nu mai merge asa bine... Deci te incurajez. Eu pt MBA am credit pana in 2018. Am avut noroc ca am prins inca perioada in care se dadeau credite in eur fara avans...

 

Betty, si pitica mea are din cand in cand coji ca o crusta. Eu nu i-am facut nimic dar pediatra spunea ca putem sa ii dam cu ulei si sa o pieptanam cu o periuta cu peri mai tari

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...