Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stelute fericite de iulie august 2013 (3)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 494
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Oxi eu o admir si as vrea sa fiu ca ea, mai ales ca am fete..dar sunt mult prea delasatoare.

daca te uiti si la ale mele poze..sunt prea multe aiurea in casa.

 

 

Ha, ha, ha,

Ele lasa ca o sa imbatraneasca si ele si o sa le treaca harnicia, nu stiu daca ati observat dar eu fac cadru strans la toate pozele sa se vada strict B sau ce vreau sa transmit nu si "contextul" [:-)))] .

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, daca voi ziceti ca sunteti batrane, atunci cam intru si eu la categoria asta... si nu vreau! Ia revizuiti-va atitudinea imediat! [mai] [starwars]

 

Scuze Oxana, bine ca m-ai avertizat, de fapt asa e si corect: nu-s batrana ca n-am implinit inca 50 de ani, doar la anu se va intampla asta [:-)))] .

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Azi am implinit 2 lunite intregi!!  [il]

 

Felicitari Eva! Deja ai domnisoara, Ama.

 

In legatura cu supa cu mare drag trimit la pachet ca ai mei barbati nu se inghesuie, P ii spune la supa de pui cu fidea: supa de nimic [:-)))] . Mie si fetei ne place la nebunie, e asa buna, dulce, cu morcovi multi si fidea din belsug

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari Eva! Deja ai domnisoara, Ama.

 

In legatura cu supa cu mare drag trimit la pachet ca ai mei barbati nu se inghesuie, P ii spune la supa de pui cu fidea: supa de nimic [:-)))] . Mie si fetei ne place la nebunie, e asa buna, dulce, cu morcovi multi si fidea din belsug

Se vede treaba ca-s mai tanara :)))) eu n-am pus fidea, am facut taiteii. [soricel]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...