Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Stelute fericite de iulie august 2013 (3)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 494
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ce as mai manca si eu ... ca o scroafa. Candmananc,  mananc cu galci .... repede si nemestecat . Am ramas cu obiceiul din sarcina ... cand trebuia sa mananc mai mult si mai consistent ... Dar nu imi fac griji ... cand voi incepe serviciul , sigur imi voi reveni .... sau macar ma voi mentine .... sunt bine asa cum sunt acum . aprox 53 kg . Fata de prima sarcina sunt boieroaica acum . La baiat am slabit atat de mult ca incepusem sa am probleme . 

 

Merci pentru urari .

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetelor!

Eu sunt invers, mananc prea putin, nu am pofta de mancare, nici nu mi-e foame, dar am hotarat sa remediez, ca sa aiba bb nutrienti in lapte.

Am dat jos kg din sarcina, incepusem cu 73 kg (la 160 cm), acum am 70, tinta e 65 kg, apoi, daca se poate, sa ma duc mai jos...oricum, 70 n-am mai avut de hat, mult timp, de cand ne-am propus sa facem bb, am tot pus pe mine de la tratamente. Eu nu-s sportiva de fel, dar acum chiar simt nevoia sa imi intind coloana, picioarele, cred ca incep cu un streching usor. Am ramas cu ceva vergeturi pe burta si pulpa, spre slip, pe stanga, ca am stat f mult pe partea asta.

 

Bb a scos prin stranut ceva lapte si niste muculeti cu o culoare incerta, asa, un verzuliu deschis. Nu are febra, e vesel si se joaca. Zic sa il urmaresc, sa ii mai pun ser sa scoata daca mai are pe acolo. Sa ma ingrijorez?

La multi ani, Stefana! La multi ani, Ana!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alex Medeea are muculetii mai rar albisi aposi. De obicei sunt uscati asa ca sunt mai verzi. Asa au fost de la inceput.. si nu a fost racita.

Kg le dam noi jos. E greu cu alaptarea.. daca in prima luna nu aveam pofta de nimic si mancam fortat acum sunt in stare sa mananc si copilul [batcap]

Tu ziceai ca faci traduceri nu? [flirty]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alex, eu periodic ii scot lui Calin din nas cate un muc lung de zici ca origineaza prin amigdale... culoarea e data de praf sau alte chestii... asta nu inseamna ca are ceva. Stai linistita.

Cat despre slabit, eu daca nu iau atitudine si nu mentin stilul de viata ma ingras si privind o cana cu apa. E ereditara treaba. Ma bucur ca a mers treaba chiar si cu dezechilibrul hormonal post partul... ca imi faceam griji legate de asta. Am citit niste studii conform carora metoda asta combinata cu alaptarea ar avea ceva eficienta in combaterea celulitei. Ma rog, eu una in cazul meu am observat o slabire mai accelerata daca tin Monti si alaptez in acelasi timp. Oricum ma simt infinit mai bine decat dupa sarcina cu V. desi am avut probleme mai mari s o greutate mai mare la nastere si dupa aceea pentru ca fac ceva si se simte. Dupa prima sarcina eram sportiva de canapea. Hapaiam fericita maxim dintr-un sandwich aproband doar din cap varii emisiuni cu cruditati si exercitii pentru colaceii burtii. Tare aia cu colacul peste pupaza... ca mi-am adus aminte.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ei daca e sarbatoare atunci sa fiti fericite si iubite dragi Anisoare!  [flor]  [flor]  [flor]

Dar eu am tras o tura de spalat haine de dimineata, fara sa stiu ca e sarbatoare. Offf iar am motive temeinice sa nu fac curat azi. [:D]

 

Alina, te pup si sper sa rezolvi cu bine problemele.

 

Apropo, tare frumosi bebeii din poze! ii pup si pe ei!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Diana, Alina, il urmaresc, nu imi fac griji, multam de raspunsuri. Asa sunt, uscati si cu o tenta vag colorata. I-am pus o caciulita din aia care se leaga, dar am legat-o la spate, acum e motociclist [:)] . Am inceput sa ii pun cantecele pt copii de pe youtube si ii mai cant si eu, si ii place, rade mult.

Da, fac traduceri (stiintifice mai ales).

Alina, mi-a fost doooor de tine. Ia sa vaz, poate ma alatur si eu cu Monti. Iti doresc sa fii zen pt rezolvarea problemelor cu ITM-ul.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...