Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Stelute fericite de iulie august 2013 (3)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 494
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Eu am 22 de grade in casa, in 3 zile de la 25-26 am ajuns la 22, in ritmul asta va trebui sa dau drumul la caldura...

Am doua salopete (care ii sunt fixe spre mici) pentru Leti, in care o port de cand s-a racit. Sunt din velur dar 100% bumbac (stiu ca sunt in comert si din sintetic, genul asta de salopete). Vad ca sunt foarte practice si ma gandesc sa mai iau 2-3 buc, doar ca sunt cam scumpute, zgarcioaba de mine  [:I] .

Scuzati, vorbesc numai despre haine, dar sunt pe punctul de a ma aproviziona cu haine pentru toamna-iarna si mi-e sa nu dau gres...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor, sunt si eu pe aici. Nu mai stiu exact ce s-a scris, dar am citit. Pana la urma am luat un paracetamol si din pacate, nu am reusit sa adorm.

 

Maria, vezi ca infacol. sab simplex, espumisan, toate astea au aceeasi substanta activa, deci nu prea vad rostul alternarii. Eu ii dau dimineata bonisan si seara espumisan.

 

f tare dispozitivul ala de diversificare, sper sa nu uit de el pana incep si eu diversificarea lui Sebi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, apropo de safe fedeer si de inecare, la botezul finutului, finutul nostru mai mare (frate-su) a muscat dintr-o lumanare si se ineca. Noroc ca l-a vazut barbat`meu! Am vazut ca sare cu tot cu lumanarea de botez in mana si l-a apucat pe copil sa-l scuture, mi-am dat seama ca ceva s-a intamplat. Apoi ne-a povestit afara ce s-a intamplat. Se facuse verde deja, dar nimeni nu observase, bunica-sa era preocupata de kg-mele mele in loc sa aiba grija de nepot. Caci noi si parintii lui, botezam copilul, eram acolo, atenti la preot.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ele, intentionez sa alaptez exclusiv pana la 6 luni. Prima leguma va fi pe 4 ianuarie. Am de gand sa incep cu legumele, nu cu fructele. Nu ma grabesc cu diversificarea, e atat de bine si comod acum!

Asa imi place ca atunci cand papa se uita in ochii mei, iar spre sfarsit cand e satula incepe sa zambeasca cu titi in gura.  [il]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...