Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mâţuca meu face baie la şoricuţ în castronul ei cu apă!


Recommended Posts

Mâţuca mea, Şosete, care are 4 luni jumate, de vreo saptamana a inceput sa faca baie la soricuţii ei de pluş in castronul cu apa. 

 

Prima data, cand l-am gasit pe primul, m-am gandit ca s-a jucat cu el si asa a aterizat in castron... asa ca l-am scos, l-am scurs si l-am lasat la uscat.

 

Intre timp i l-am dat pe celalalt sa se joace. Amandoi soricutii au dimensiunile unui soriel viu... Si pe urmatorul l-am gasit in apa... Primul gand a fost ca na, iar o reusit sa-i faca sa aterizeze in apa.

 

Dar astazi la cafea am vazut cum singurica l-a dus pe unul din ei si i-a dat drumul in castronul cu apa, apoi a lipait apa foarte satisfacuta.

 

Nu ma ingrijorez, ca n-am de ce, insa sunt curioasa daca transmite ceva gestul asta kisicesc!?... 

 

A facut pisica voastra ceva de genul sau alte nazdravanii?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 26
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

As vrea eu sa iau un soricut, in cuscuta lui, dar nu ma lasa sotul. Zice ca face atac de cord soarecul, stiind dihania pe langa el....

 

[:-)))] [:-)))] [:-)))]

 

Eu ma gindeam la un soricel adevarat, nu un chinuit in cusca.

Daca e in cusca se crizeaza si pisica ca nu poate sa auba acces la asa bunatate ... Si da Mickey Mouase moare de frica.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...