Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Stelute de iulie august 2013 (4)


Recommended Posts

Bună dimineața,

 

Yvy, of, e greu la grădiniță după o pauză așa de lungă. Eu am căutat în mod specal o grădiniță care să fie deschisă toată vara. Nu știu ce m-aș fi făcut cu amândoi, la cum a fost Alexandru și reîntoarcerea ar fi fost cu siguranță chinuitoare.

Iar la Bogdan, probabil că e doar o fază. Își revine el în câteva zile și o să te mai relaxezi și tu, că tare greu ți-a fost toată perioada asta.  [flo2]

 

cu ciocolata, am și eu un exemplar. Dacă mănânc altceva, n-are nicio treabă. La ciocolată, cum mă vede că mestec, cum mă ia tare: "ce mănânci? Ia să văd, deschide gura." Mestec repede, repede, încercând să elimin orice urmă compromițătoare.  [alcool]

 

Alina, sper să treceți repede peste faza asta. Îmi închipui ce chinuitor trebuie să fie. Și succes la "școală".  [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 488
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Oxana... stim cum e cu adevarurile astea. Eu am fost nitel deconcertata ca pana nu demult si incepand de prin generala am avut de-a face numai cu declaratii de la barbati cu 10-15 ani pana la pensie. E ciudat sa schimbi taberele. Nu stiu de ce am atras intotdeauna barbati mai in varsta. Dintr-o data se suceste lumea cu fundul in sus. Cu astia mici nu stiu ce sa fac. [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Branza cu smantana, mmm suna bine, dar n-am [:D].

 

Alina, pai de la tine stiu de carpicon.

 

Fetelor, e bine sa le dam cioco neagra? Eu ii dau lui Rares kinder cu lapte, mi se pare prea concentrata asta neagra. I-am zis ca e cioco de oameni mari asta.

Rares nu mananca dulciuri exagerat. Poate si pentru ca nu i-am interzis niciodata. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ooooo Adriana, si inca cum.... Asta si sa vezi cu satisfactie ca nu mai ai ce face cu anumite perechi de pantaloni care iti sunt mari. Barem de cand am pus din nou verigheta pe deget ma uit cu asa o manrie la ea ca lumea zice ca-s bolnava cu creierii. Dar eu sunt super incantata ca imi vine si nu se intepeneste pe nicaieri. Astept cu interes sa donez prima tura de toale... e cathartica experienta.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am pus pe Picasa niște poze mai reente și câteva de la botez.

 

Ama, baftă la doctor. O ssă fie bine. Cu vaccinurile e mai nasol când sunt mai mari și știu ce li se întâmplă. Iar de reacții adverse, șansele sunt marinsă n-aveți parte nici măcar de febră. Noi n-am avut niciodată. Așa ca, relax. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...