Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Stelute de iulie august 2013 (4)


Recommended Posts

Adriana , Oxi [flo2]  A stat tati cu ea ca mami s-a facut terci [batcap]

 

Paula, pitica s-a linistit relativ repede, adica pana sa iesim din cabinet. Dar avea fata aia de "ce i-ai lasat sa-mi faca, mami?!"  [alcool] Asta cu sanul ar fi o idee f buna cred

 

fetelor, mi-am luat si eu cantar. Am 6,5 kg in plus fata de cum eram eu [fal]  [smulgpar] Mai sa intru in depresie [ups]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 488
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

mi-am luat si eu cantar smecher (le mai citesc pe fetele de la Abdomen extraplat, la sugestia lor) din ala care masoara masa musculara, procentul de grsime, de apa, etc. Azi sau maine imi vine, de-abia astept sa intru si eu in depresie :) Glumesc.

Eu mai am 7 kg. in plus, aveam 53-54 la 1,66..acum am 61. Nu m-ar deranja grasimica, cat lipsa de tonus, ca pe noi toate de altfel.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mocanita, am fost, într-adevăr foarte încântată de creșă, dar dacă mă întrebi de ce, nu știu să-ți spun, că nu era nimic deosebit. Nici pe departe fițele care se mai poartă pe la noi. Nu știu încă unde o să fiu când o să aibă Radu un an și-un pic [alcool] , dar aș vrea să fac asta chiar și aici. Sper să nu regret.

Cu Toma, într-adevăr, poate nu e cel mai bun moment. Sondează un pic terenul, poate îl încântă ideea și îl faci să creadă că e ceva ce își dorește el, de fapt.

 

Ama, cin' te-a pus să-ți iei cântar? În loc să-ți pui tuno rochiță d-aia de-a ta, să zâmbești frumos în oglindă și să te simți bine? 

Eu am 5 în plus de mult. Mă cântăresc în fiecare zi.  [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Stie Ana, ca am dat anunt in grupul de mamici de Tg Mures si au sarit mamicile pe ea!! Iar imi dau lacrimile cand ma gandesc ce pierd.  Oricum, sambetele vine la noi, cand incep eu scoala, si nu o sa pierd legatura cu ea, ca e tare buna la casa omului.

 

Maine asa fac, merci Mocanita! Imi iau sutienul de alaptat si il tin la san.

 

Eu l-am dus pe Raul la cresa la 2, 4 ani. Dar mi s-a parut cea mai neinspirata miscare a mea. Imi pare tare rau ca l-am chinuim degeaba. Nu i-a placut deloc si a si racit f des. Si nu am fost nevoita, ca o aveam pe Ana. Dar ma gandesc ca poate daca il dadeam mai repede, era mai usoara acomodarea.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai fetelor eu cu dieta n-am greturi insa cand o fi sa pot face sport chiar ca voi avea nevoie de grup de suport ca la alcoolicii anonimi. Am o fleasca de burta si tot sper sa nu fie piele in exces ca de aia chiar ca nu scap.... Elena, contez pe tine sa sari cu matura zilnic.Iti fac cadou una de-aia de craci cu care fac "hocheistii" curatenie pe strazi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...