Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Stelute de iulie august 2013 (4)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 488
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

Cu Toma, într-adevăr, poate nu e cel mai bun moment. Sondează un pic terenul, poate îl încântă ideea și îl faci să creadă că e ceva ce își dorește el, de fapt.

 

Nu-l incanta Adriana, am sondat, adica da, e ok, daca si eu o sa fiu la gradinita :)

Daaaaa, Paula, asta cu racelile e alta grija majora. Nu-mi fac griji pentru el, cat pentru Maria, e prea mica, si nu sunt 100% sigura ca alaptatul asta e chiar panaceu.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor daca nu m ar tine Irina uneori treaza noaptea 2-3 nopti pe saptamana ar fi ok deja am intrat intr un ritm ok cand dorm ok noaptea calc fac curat mancare cate ceva dulce duc fetele afara dar daca sunt nedormita cate 24 de ore aleluia nu rezist de luat pe cineva sa ma ajute nu imi permit financiar pt ca trebuie sa schimbam casa sa ne mutam la 4 camere sper sa isi revina mama mai repede ca o mai am si pe ea in grija  [batcap] socrela este inca in vacanta

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Amalia... statuie in piata centrala facem. [flo]

Noi suntem fani colectivitate. Da, recunosc, vreo 6-7 luni ne-au cocosat mucii, amigdalitele, bronsitele si alte cele plus un varsat de vandt pe care l-a luat si ma-sa. Insa avantajul mi s-a parut net superior dezavantajelor. Vorbirea, imaginatia, etc... super. V. de la 1 an si 9 luni presteaza in comunitate. Pe C. l-am inscris din februarie-martie 2015 ca la noi asa e... te duci de cum ai nascut daca vrei sa ai sanse sa prinzi un loc. Varsta aia e super pentru asa ceva... la 2 ani deja il ia pe Nu in brate si nu mai ai ce sa-i mai faci.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...