Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Stelute de iulie august 2013 (4)


Recommended Posts

Mocanita, eu ma dadeam cu capul de pereti ca atunci cand il nasc pe Cali, Vlad va fi in vacanta. Aum zic merci ca a fost asa, barem cand intra V. la gradi saptamana viitoare C. va avea aproape 3 luni... nu va mai fi asa firav si ma voi fi obisnuit si eu cu el de acum. Am incercat sa il calesc pe cat se poate. Vlad il giugiuleste nevoie mare, la fel si copiii din parc atunci cand iesim... desi manutele lor nu sunt neaparat curate nu am insistatsa nu puna mana pe mainile si fata lui. El e super incantat. oate fetitele il consulta, ii fac injectii etc. Curentul e la el acasa... mi se umfla perdelele si ma simt minunat si nici el nu are treaba. Am iesit afara si pe ploaie si pe vant... sa speram ca va fi ok. Asta cu panaceul nu stiu daca e sau nu de incredere insa, coincidenta sau nu, de cate ori ne-a cocosat pe noi vreo gripa sau raceala mai puternica atunci cand V. era micut, el n-a avut nici pe naiba. Si a mai fost si prematuri si cu probleme. Ma gandesc si eu ca si noi am crescut ok cu frati sau surori mai mari si nu am auzit pe nimeni sa fi relatat povesti horror din perioada aia, cum ca am fi luat cine stie ce. Si nota bene, san mancam maxim pana pe la 5 luni ca atat i se permitea femeii sa stea acasa... ma rog, asta daca mamele nu au fost casnice.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 488
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Alina, Mocanita, exact asta am remarcat si eu, viitorul anterior!

Eu il antrenez pe Stefan cu pisicile...incet-incet s-au apropiat de el, l-au mirosit, inca nu le las in camera cu el, dar dupa 4 luni, cred ca le las. Nu e problema de microbi, ci de par.

In parc, nu vin copiii la noi si daca veneau, l-as fi ferit...dar cred ca ai dreptate, Alina.

Nici noi nu ne temem de curent. Nu il infofolesc, ca sa se obisnuiasca.

Amalia, wow! Cu ambele fetite in brate! Esti extraordinara!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...