Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stelute de iulie august 2013 (4)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 488
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

sunt cu timpul in cuie, incerc sa citesc tot dar nu apuc..sarit peste subiecte cu Rosia montana , cainii si cresele..deci maine poimaine o sa fiu complet pe dinafara. [batcap]

Ama unde-i burta, unde kg?? arati fff bine. Imi amintesc prima dara cand te-am vazut in poze...si acum aceeasi impresia o am...ca Andreea Raicu e cu noi. [pk]  (nu stiu daca iti place de ea sau nu,  dar era un compliment)

 

Oxi deocamdata sunt la Chalean, T25 am zis ca ma apuc pe 25.

LA Chalean nu iti tb nimic. Are antrenamente cu gantere si banda elastica dar nu fac cu ele momentan. Tind sa cred ca e importanta miscarea acum, nu si complexitatea exercitiilor. Dupa 9 luni de leneveala nici rezistenta nu mai este cum era, timpul mereu limitat, oboseala full..deci si cheful meu ZERO.

 

Alina si tu ai copil cuminte?? [alcool] Ma bucur ca iti merge cu Monti. De stat cu bata pe voi, nu mi-as permite...plus de asta: eu stau pe voi dar cine sta cu bata pe mine??? [soricel]

 

Noi am amanat vaccinul pt 3 luni.

La mine la munca incepe perioada cea mai grea din an (cu promotionalele). Abia imi ajungea timpul pana la 5 cand eram la program normal. Nu stiu cum o sa ma incadrez pana la 2. Astazi de ex pana la 2 nu am bagat nimic in gura. Normal ca se duce laptele.

cam atata de la noi....ma pun iarasi pe muls. [smulgpar]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

legat de poze...

Adriana l-am aratat familiei pe Radu. Ce fel doarme el dragutul!! oare doar baietii dorm asa?? Nici una din fete nu a dormit asa..si as fi vrut sa o vad pe mine ca adoarme.

Amalia asta cred si eu. Copiii isi aleg parintii.  Nici tu nu stii cat poti duce.

Tare dulci buburuzele. [flo2]

Ama eu zic sa o vaccinezi zilnic daca doarme asa bine. [:-)))]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

adriana ce dragut doarme piticul.. [flo2]

 

noi vom face botezul pe 26 octombrie , exact la 4 luni asa ca ..vaccinul de 4 luni il vom face putin dupa sa nu o dau peste cap pe piticanie..

 

fetelor ...eu am primit asa ceva ce este ? marsupui  sau ce ruxac ? [:-)))] [batcap] [soricel]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am dormit si eu 2 ore, tare bine a mai fost!

 

Mocanita am dus-o pe L la gradi de la un an si 11 luni, a fost cea mai buna decizie pentru ca acolo am scapat de pampers, a invatat sa manance singura, sa vorbeasca mult mai bine, plus cantecele si poezii (recunosc ca eu nu prestam astfel de activitati cu ea acasa [ups]  [:I] ) 

Partea nasoala (exista si asta) a fost ca am facut toate bolile la rand, roseola infantum, rotaviroza si bronsie, laringite, plus mucii interminabili si tusea despre care vorbeste Alina cel putin o data pe luna noi am avut ceva serios care ne-a tinut acasa cate 4-5-7 zile! Asta este, avantaje si dezavantaje, insa eu as prefera oricand cresa/gradinita bonei!

La voi nu cred ca este miscarea cea mai potrivita acum pentru Toma, prea coincide cu venirea surioarei pe lume! L a fost f incantata de gradinita, toate au fost bune si frumoase pana cand am ramas eu iar graviduta si a constientizat venirea pe lume a lui B; acum si ea vrea sa mearga la gradi, dar cu MINE!  [zid] 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am venit de la ortoped. Totul e perfect... si am tema de casa  gimnstica in fiecare zi pana la un an pt ligamente. Mi-a laudat-o dr de cat e de bine dezvoltata...Asa de tare m-am umflat in pene de ziceai ca "eu am facut-o" [:D] .

Adriana arati superb! Imi place rochita ta su freza. Si eu trebuie sa caut una zilele astea  pt botez.

Ama superba ca de obiecei. [flirty]

Pe voi chiar nu se vede ca ati nascut.[vampa]

 

 

E atata haos la mine in casa ca nu mai suport. [bang] Nu pot sa fac nimic.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...