Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stelute de iulie august 2013 (4)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 488
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Adriana :))) Functioneaza?

 

 

Nu întotdeauna. Astăzi era încă treaz când l-a lăsat după ce a terminat povestea. Se forțează să nu adoarmă ca să mă duc eu la el. Dar până m-am dus eu adormise.

 

Oxi, e frustrant, dar știi că nu ești tu de vină și e posibil să nu poți să-i dai de capăt cu toată experiența din lume. Câteodată când îi apucă pur și simplu nu funcționează nimic.  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragelor, azi nu am avut timp sa intru, dar promit ca recuperez.

La noi e deja a doua noapte cand de la 0:00 mi se trezeste la 4:30 :)

Suntem pe drumul cel bun!

Din pacate ne dau mari batai de cap mucii... Efectiv nu mai poate sa respire/ planga din cauza lor. Pun ser si degeaba, scot cate un amarat si tot se aude fornaind acolo sus, parca ar fi polipi ( stiu ca nu sunt, dar ala e zgomotul)

 

Voi aveti problema asta?

 

Bubu, esti?

Sau altcineva mai e in zona? :D

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Voi aveti probleme cu mucisorii?

 

Am ramas socata sa vad cat papa R: aseara m-am muls ca dormea si imi explodau sanii si i-am dat 125 ml.plangea si isi papa manutele asa ca am pus-o la san. Tragea cu o pofta de parea hamesita.

 

Dubios e ca inainte de culcare suge 15, max. 20 de min... Ma mir cum rezista 4-5 ore din suptul ala :)

 

Eu ii dau Bonnisan si cum papa, cum face " prajiturele" cum zice sotul :)))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bubu, si la noi la fel

 

bobita, noi inca facem fata doar cu ser. Oricum cu pompita eu nu stiu sa scot. Cineva zicea pe aici ca atunci cand doarme nu tb sa fie fornait. Al meu respecta regula asta. Cand e treaz scoate tot felul de sunete, dar cand doarme e ok

 

ama, care e ala? Ala din vitan? Ala, nu, ala tb sa contina doar veniturile tale din ultimile 12 luni anterioare nasterii copilului, adica alea pe baza carora se calc indemnizatia. Celalalt, cred ca da, la cat de dusi sunt. Parca ei nu sunt atat de exacti in specificatii...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele, intrebare de 4 noaptea: certificatul de atestare fiscala trebuie sa fie datat dupa data suspendarii CM? HELP!

Ama, trebuie sa fie valabil si atat! Certificatele de atestare fiscala sunt valabile doar in luna in care au fost emise. daca il iei de ex in 4 septmbrie e valabil toata luna sept, la fel si daca-l iei in 15 sept, deci e avcantajos sa il iei la incdeputul lunii sa fie mai mult timp valabil.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...