Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stelute de iulie august 2013 (4)


Recommended Posts

Vai, m-ai lovit cu pestele. Ieri ii dadeam lui Raul pastrav, si mi-a zis sa-i dau capul pielea si oasele ( ii luasem jos carnita si a ramas frumos scheletul, pe o alta farfurioara) ca vrea sa sa se uite la peste, ii baga mana in gura, din astea. Si a venit o vecina si m-am dus sa-i deschid usa, Cosmin era cu Luca. Si cand m-am intors in bucatarie, Raul manca oasele. Mi s-a facut rau instant. Nu stiu cum am ajuns la scaunul de masa sa-i caut in gura, avea vreo 2 oase si mi-a zis ca a mancat 4 oase. [alcool] Toata noaptea nu am dormit, dar nu s-a plans de durere de burta. Ma omoara cateodata, asa idei are.

 

Oxana, ii mai dau completare o data pe saptamana, 60 de ml, sa nu uite de biberon si de gustul LP. In rest, san mereu. [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 488
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Oxana e perfecta Leti . Ar trebui sa pun o poza cu M. la fundul gol sa vezi ce dolofana e . Imi tot zice lumea ca arata de 4-5 luni. Nimeni  nu crede ca are numai 2 [clo] . Eu toata ma umflu in pene ca de atatea ori mi-a auzit ca poate nu am lapte destul sau bun de sta atarnata de piept toata ziua.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetelor!

Auzeam un dr. ORL-ist care explica chestia asta, ca nu exista curent, daaar, de exemplu, cand conduci, nu trebuie sa stai doar cu geamul de la sofer deschis, pentru ca o partea a capului se racestea si cealalta e incalzita, de aici se ajunge repede la sinuzita si alte alea...dimpotriva, trebuie sa deschizi ci celalalt geam, ca sa ai capul la fel de "racit" si nu te imbolnavesti. Cred ca asta e problema si acasa, daca e flux de aer doar dintr-o parte si esti incalzit. Eu nu am racit niciodata de la curent, in schimb am racit in sarcina, cand am iesit transpirata dintr-un spital, am facut 3 pasi, era frig si eu vorbeam si am bagat aer rece...ei, a 2-a zi aveam dureri groaznice de gat - au trecut in juma de zi cu comprese cu cartof ras stropit cu spirt, n-as fi crezut niciodata, era prima data cand incercam.

 

 

Cu fornaitul: uneori aproape ca sforaie, alteori deloc, cred ca nu e de la calciu.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai, da nu orice sforait e de la lipsa de calciu... Leti de ex are un croncanit din gat, parca ii vibreaza ceva a auzit-o drta si a azis ca e lipsa de Ca, plus ca v-am mai zis ca-i tremura barbia destul de des. Am reusit sa-i dau Ca, ii dau juma de fiola, pun in seringa si ma joc cu ea, cand deschide gura mai bag cateva picaturi pe gat si tot asa pana i-l dau pe tot. O sa-i dau 10 zile in lunile cu "r".

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...