Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stelute de iulie august 2013 (4)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 488
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Oxi, iti dau acum. E vb de tata. Are cont de Fb, Viorel Vasile, dar nu cu poze de la evenimente, pt ca nu prea are timp. Zice de mult ca vrea sa isi faca o pag ceva, dar inca nu a reusit.

 

Ca exemplificare, pozele de la cununia noastra sunt facute de el:

 

https://www.facebook.com/delia.timpau/media_set?set=a.10150371647200309.403578.752700308&type=3

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alex, ce sa zic?!...tipic romanesc...alt functionar, alta idee. Nu va zic cat a luat pana a inteles aia de la impozite si taxe cum e cu proprietatea mea fara sot. De parca tot ce am eu dobandit vreodata trebuie sa fie la comun...

 

La casa de pensii a durat 1min pana mi-a scos adeverinta. Numai ca am stat la coada. Fetele care nu ati fost, vedeti ca desi pe site scrie de o taxa de 15ron, ea nu se plateste daca nu ati mai solicitat adeverinta in anul in curs. Va duceti direct la camera cu pricina

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Paula si mie mi-a zis sa-i pun, dar nu i-am pus! Stiu de la L ca mai rau am enervat-o cu discurile alea demachiante sa le racim alternativ, sa le legam cumva de piciorus ca ea se zbatea si le gaseam in botosi.... [alcool]  [alcool]

 

Alex e convenabil asa, eu am facut la ei party la cununia civila, dar asta era acum 3 ani; am avut meniu de 60 RON la fel cu crantzanele, fructe, aperitiv si gratar cu garnitura (noi am luat meniu fix) si bauturile le-am platit separat, a luat fiecare ce-a vrut (ne-a lasat cu whisky si vin de la noi si asta chiar a fost convenabil) si tot am ajuns la nota finala de 2900 RON fiind 28 de persoane, deci a fost cam 100 RON/persoana! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Yvy, noi la ei am facut nunta si a fost meniu fix (in 2004), a fost ok pretul. Bauturile tot de la ei, doar tortul l-am adus. Ne-au facut cadou inghetata. De asta am vrut si noi asa, nu 17 feluri pe care de fapt, nici nu le poti manca...de ce sa coste meniul mult, sa nu se manance, sa dea si invitatii mult si tot asa...toti am iesi in pierdere...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si noi luam Ca timp de 10 zile, adica pana maine. L sta cu gurita deschisa sa-i dau, ii place enorm de mult, are gust de capsuni. Ce mai savureaza fiecare picatura, rad de mor cand ii dau  [:-)))]

Eu nu-i dau sirop, ci din ala gluconic sau cum s-o mai chema, e sarat si rau la gust.

 

Delia, eu dorm bine dupa bere, mai ales daca sunt si obosita.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...