Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stelute de iulie august 2013 (4)


Recommended Posts

 Dar Rares n`are nevoie de limba spaniola, ca el o stie deja [:-)))] le invata singur de la tati din masina, il tot auzeam cu "un dos tres cuatro cinco/cinco seis" si ma gandeam ca e de la gradi. Apoi intr-o zi a binevoit sa cante ceva mai mult si cu heii, hei! si ceva cu separated, ca sa pot sa-mi dau seama ca e melodia lui offspring (keep 'em separated)  [:-)))]

 

Sa vedeti ce le mai canta in germana dupa ramstein! [pk] 

Nu stiu de ce nu se dezactiveaza boldul...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 488
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Meniul cu gustare, peste (am schimbat pangasius cu salau), mixt grill, fructe, paine. Era 126ron. La mixt grill am schimbat si cartofii, am cerut cu rozmarin. Modificarile = +2ron. Si pachetul de bauturi full nelimitat. Salon brancusi am luat noi. Dj si sunet separat. Cel de la nunta Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu ma uit la unul dintre cele doua mai mici - marin preda sau carmen silva. Al doilea nu prea ma incanta, dar e liber in weekendul in care vreau eu, celala;t, nu. Eu as vrea sa renunt la peste si sa iau altceva la felul 2. Oare fac prostie si pestele merge mai bine? Cand am fost la nunta aici, am mancat pastrav  cu migdale la peste, f bun. tortul il iei din alta [arte? eu nu as vrea sa ma mai complic, sunt comoda, recunosc.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daca vrei dj-ul iti fac lipeala. A facut senzatie la nunta. De la ei e posibil sa dea unul de-ala de pune muzica de pe vremea lu' mamaie... Asta imbina toate genurile, e atent ce mancare vine si cand vine sa stie ce pune inainte, in timpul si dupa...anima oamenii...

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dragelor,

 

Iata ca mai apar si eu pe aici,am fost plecata cu bebelusa la aer curat, la poalele muntilot Leaota si acum ne=am repatriat in capitala.

Suntem bine, am trecut peste o perioada crunta de colici, crampe, nopti nedormite. Acum avem oarecum un program ptr noapte in sensul ca se trezeste din trei in trei ore, mananca rapidsi adorme instant dupa aceea. mai greu este cu ora la care adoarme, care uneori ajunge sa fie si ora 1 noaptea, iar in ziua urmatoare doarme en gros in timpul zilei.

Sofia manaca numai lapte de mama, a luat in greutate aproape 2 kg in doua luni, asa ca ma declar multumita.

 

Trimiteti=mi va rog si mie PM cu parola de pe picasa ca vreau sa pun niste poze recente cu noi.

 

Sper sa reintram in normal cu frecventa pe forum.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...