Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stelute de iulie august 2013 (4)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 488
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Am mai dormit un pic. [:)]

Olimp, ma plang de 2 saptamani pe aici ca mi-a venit ciclul, si alaptez in continuare [:-)))]

 

Bubulina, dar in fiecare noapte aveti programul asta haotic? Draga de tine...cred ca e greu. Cum naiba rezisti...noaptea esti prezenta , aproape indiferent de ora. Mi se pare infernal. Nu are cine sa te mai inlocuiasca? Ziua cum e? Cand doarme Miruna?

 

Betty, a pus Oxana poza cu noi 2 [:-)))]  [:-)))] [:-)))]  [:-)))]  

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Paula, [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]

 

Amalia, cum rezisti? Pe mine ma lua cu ameteli azi noapte si eu reusesc sa strang 5-6 ore somn la 24 de ore. De azi m-am apucat de femibion 2, ca mai aveam ceva ramas din sarcina. Mie mi-a propus sotul sa ii las lapte muls si sa stea el cu bebe intr-o noapte sa prind si eu 5-6 ore de somn continuu

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

paula  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))] ..dar chear tia- venit ? era ciclu pana la urma ...initial nu erai sigura ...deci e posibil ..

 

amalia , bubulina cum mai rezistati.. [alcool] , statuie trebuie sa va faca sotii..

 

oxana [:-)))] pai cum sa forumul e format doar din 4 "fete " lasa ca noi restul venim cu microbusul..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!

Vorba Oxanei... in loc de cafea mai bine un pic de orizontala... ajuta, chiar daca doar iti odihnesti nitel ochii.

Olimp, eu la V. de la 2 luni am avut ciclu si am alaptat 11.

In clubul cu belelele de la Ca ma inscriu si eu... nisip la rinichi si mici ciotulete pe tibie. La noi se stramba cad vine vb de fontanela... cica sa-i dau mai mult D3. I-am dat cate 3 picaturi insa sunt si zile in care uit si le mai sar. Acuma cum ai da-o tot nu-i bine... la V. s-a inchis fontanela la 5.5 luni si pana la urma n-a fost niciun bai.

Eu am o zi mirifica. Tre sa bag ceva de mancare, in primul rand. Ma duc apoi sa vad daca au intrat banii pe al doilea salariu ca aseara absentau din cont si termenul era ieri. Ma gandesc ca daca s-a facut tranzactia dupa amiaza de-abia dimineata acum intra desi am asa o impresie vaga ca ma amagesc singura. Apoi banuiesc ca iau drumul ITM-ului.... yet again. Azi e zi de plata chirii si intretineri si, colac peste pupaza, adica burta la femei, la 16.30 am mediere cu the man himself... va fi inaltator. va rog aprindeti niste betisoare pentru psihicul meu..... a!.... si pe langa asta tre sa am grija si de cei 2 motati.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

oxigen ..foarte bine ..ca te ajuta , e mai usor asa , eventual puteti face la sf de sapt . cand nu merge la munca ..si se poate odihni ziua , asa sa ai si tu 2 nopti dormite   conteaza enorm..

 

eu apuc cam 3-4 ore legate de somn , in 2 reprize deci cu 6-8 ore /zi de somn ma declar multumita..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...