Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stelute de iulie august 2013 (4)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 488
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

seara inainte de culcare ia sotul in sufragerie pe cea care nu doarme si sta cu ea pana pe la 1-2 sa ma pot odihni si eu  da va dati seama el este bijutier cum lucreaza ziua numai el stie saracutu cu ochi obositi si mai ia si de lucru acasa sper sa ne tina DD sanatosi pt fetele noastre de dormit ziua nu pot nici daca ma omoara cineva dar ma relaxez cand mai citesc cea pe net mai vb cu voi asta este relaxarea mea in ultimul timp 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nicio treaba, Olimp. Desi am auzit ca se poate intampla insa nu stiu un caz concret. Dar ai mei nu au reactionat la nimic fiziologic si nici la schimbari in alimentatie. Stiu fete care au mancat legumele si fructele numai fierte ca nu cuma sa se intample ceva si s-au indopat cu lactate ca vezi doamne de acolo vine laptele. Evident niciuna din cunoscutele mele n-a probat o alimentatie normala de frica. Evident, orice zvarcoleala a bebelusului a fost interpretata ca fiind din vina proprie. Eu una ma indoiesc ca treaba asta cu crescutul piticilor e asa o stiinta exacta incat sa stii clar intotdeauna ce a cauzat ceva anume.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

alina si eu consum din toate , oricum deja am trecut de prioada mai rea , acum avem gaze dar ilinca este experta in tras parturi , deja are tehnica [:-)))] ridica un picior si-si preseaza burtica si isi da drumul este asa de haioasa...de multe ori rade dupa isprava.. [soricel]

 

 

apriopo mai am o curiozitate..dupa ce vine menstruatia ,,creste si libidoul [:I]  al meu e cam la pamant...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...