Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Stelute de iulie august 2013 (4)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 488
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Nu prea cred ca libidoul are treaba cu menstruatia... cred ca mai degraba are treaba cu portia de odihna si relaxarea fata de toate cele si, mai ales, de acceptarea ambalajului in care suntem mai nou impachetate, dupa nastere. La mine fataiala bebelusullui in pat e nitel cam mood killer. Cred ca am facut-o de 4 ori pana acum si de-abia ieri a fost mai aproape de normal si cu un orgasm de cca nota 7.50-8 pe o scara de la 1 la 10. Lubrifierea e praf inca si ce imi mai omoara cheful din fasa e ca anticipez ca voi fi uscata ca un vin sec si ca pana se rezolva aspectul asta dureaza o vesnicie iar in timpul problemei in sine parca cronometrez etapele nu stiu cum naiba si ma fortez constient sa ajung unde trebuie sa ajung. Unde-s zilele cu Wham Bam thank you, Ma'am!? Doamne ca doar se uita la mine si trebuia sa-mi schimb chilotii sa nu racesc de la umezeala. Acum cand e spontan si rapid si ne trantim de pereti ca sa le luam varul cu premeditare imi vine sa-i mut zambetul la ceafa.

ooo... si cand te gandesti ca o sarcina intreaga numai asta am visat.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oooofff, faptul ca nu dorm cat trebuie nu mai e asa o problema, m-am adaptat.

Dar, mai fetelor, puteti crede ca nici acum nu am scapat de rani la mameloane??? :(((

 

La stangul mai e cum mai e, doare rau cand se mufeaza, primele 10 sec, dar la dreptul, care e mai productiv, e jaleee. Are o gaurica in el in lateral si doare nu numai la inceput, dar aproape tot suptul :((

Am incercat cu pompa si tot ma doare , iar cand suge ea se fac rani din nou pt ca " pleaca" cu sanul la gara... Se smuceste brusc si trage de el ca din jeleu. Plus ca nu casca gurita suficient si rontaie decat sfarcul de zici ca-l ascute, asa arata ...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Olimpnu esti singura zgarca.... si eu ma minunez de preturi. La mine hainutele primite oricum cred ca ma scot in vara viitoare si nici nu cred ca o sa poarte C. decat cca 30% din ele la cat de multe sunt. La V. a fost la fel, iar dupa ce a crescut mai mult de 2-5 lei nu dau pe bucata - traiasca sh-ul. Iar marcile sunt aceleasi laudate de fete: Next, H^M, George etc.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

alina asa e si la mine situata...desretacuine mare in anumite zone,,sa nu mai zic ca toata sarcina am salivat si acum ....fug de el..da ai dreptate nici ambalajul nu ma ajuta deloc , psihic vorbind..

 

sper sa treca toate ..ilinca zici ca are senzori cand vine vorba de asa ceva nu vrea sa doarma sai se apuca de chitcait de o aud in cealalta camera cu usa inchisa [batcap] [batcap] [batcap]  iti dai seama ce chef am...

 

bobita vai saraca de tine , cum mai rezisti...si ilinca trege de sfarc dar nu am rani , e drept a mea deschide o gura cat o sura.. [il]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...