Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Stelute de iulie august 2013 (4)


Recommended Posts

Alina, eu inca visez...abia astept sa scap de lohii. Cu toata oboseala din oase, tot imi vine sa sar pe sot la una scurta, de lungi nu am timp [:-)))]  [:-)))]

 

Bobita, inca rani...offf.... Dc Sebi prinde prost sfarcul, eu il scot cu forta si cu tipetele de rigoare. Oricum al meu a stiut sa prinda bine de la inceput, zici ca i-a facut cineva training in burtica [:-)))]  [:-)))]  Stiu ca totusi intre biberon si san e o diferenta de prindere, nu poti renunta o sapt, doua la biberon si asa sa ajunga sa prinda si ea ok

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 488
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna dimineata.

Moaaama .... vorbiti de ,, prostii,,. Mai aveti chef si energie? 

La mine ,, este moarta purceaua in cocina,, ... rau de tot .... sezoniera treaba.

Dar macar pentru sot , ca tot se apropie sa vina .... o s-o duc pe ,,coana Mitza,, la frezat ... o sa ii pun zambetul ala timp pe fata .... si gata .... vedem ce iese .

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata si de la mine . Olimp , Bety imi pare fff rau ca nu am putut veni luni . Cumnata mea a cazut luni dimineata in baie si acolo a ramas , la doar 40 de ani a plecat dintre noi . Ieri a fost înmormântarea , nepotul ( azi împlinește 6 ani) a fost ieri toata ziua cu mine . A fost un chin pt mine aceste zile , mai ales ieri , toata ziua m-a intrebat : " victoria de ce are mama , a mea de ce a plecat la Doamne Doamne"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...