Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Stelute de iulie august 2013 (4)


Recommended Posts

Haideti fetelor ... ce babe ... ce tineret . Aici suntem doar mamici cu pitici . Impartasim experiente . O viata intreaga nu ne-ar ajunge sa invatam toate lucrurile ... mai ales ca mereu apare cate ceva nou . 

Azi fata mea a facut doua luni . Nici nu imi vine sa cred ce repede trece timpul . Parca ieri eram cu burta la gura .

Ca tot vine vorba de schimbatul prefixului ... ce atata depresie . Este bun un bilant ... ca sa reevaluezi prioritatile . 

Tatal meu a facut azi 60 de ani ... si nu l-am auzit sa se planga ... desi stiu ca nu este chiar ok.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 488
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

ana maria la multi ani tatauli si multe luni fetitei !

 

si noi avem acceasi problema suptul degetului , e tot timpul pedepsita , i-am pus sosete groase prin care nu isi poate alege degetutul , prin cele subtiri deja il stie suge,,,sper sa-i treaca meteahna asta,,

 

scumpete vesela..

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Paulici, te uitasi pe site? ca vreau sa dau comanda, nu-mi stau banii bine pe card :)

Da iubita, m-am uitat...am pus ochii pe una, alta, dar nu ma arunc la cumparaturi inca, ca ma duc azi la sedinta la gradi, sa vad ce mai tb sa cumpar si cat ma costa inceputul de gradi...pana atunci, pas. Sa nu te incurc, o las pe data viitoare. Sunt lucrusoare frumoase, dar nu sunt chiar ieftine. Vreau pt Raul, ca Luca are tot ce-i tb

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oxi, in ce parc iesi?

 

Mocanita, intr-o prostie mica langa casa de cand au bagat Moghiorosul in renovari. Il aveam pe ala aproape si anul asta s-au gandit sa il inchida. E o chestti 2 pe 2, dar macar sunt copaci, e o banca de alaptat si eu sa citesc. Sau ma mai plimb cu el printre blocuri ca sunt zone cu circulatie mica si verdeata multa. Astept sa treaca colicii si il pun in masina si mergem in mai multe parcuri - e ala la Academiei sau Carol. Usor mi-ar fi sa ajung in herastrau cu trmavaiul dar nu vreau sa-l bag inca in tramvai.

 

Tu unde ai zis ca stai il ai pe ala de la Victoriei aproape, nu? frumos... nu ca mine...asa e ca nu m-am gandit la toate aspectele cand m-am mutat aici. Dar cine se gandea la copii pe vremea aia?

 

Asa cum zicea si Ama, fetele din Bucuresti, tb sa organizam si noi o intalnire sa ne cunoastem sau sa ma cunoasteti pe mine, ca voi stiu ca v-ati mai vazut

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...