Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Stelute de iulie august 2013 (4)


Recommended Posts

Apropo de alocatii si indemnizatii, pt alocatie am depus dosarul la inceputul lunii iulie si au intrat banii acum in sept pt 2 luni(iulie si august) deci 2 luni a durat de la depunerea dosarului,dar la indemnizatie va dura mai mult,cred ca in ian vor intra banii ca abia la sf lui oct depun dosarul.

 

Toata chestia este la noi de termenul la care depui dosarul, daca depui dosarul pana in data de 20 a lunii  primesti banii peste 2 luni  pt ca  cei de la asistenta sociala duc dosarele primite pana in data asta la semnat la Primar si pana in 5 ale lunii urm le duc la Directia de plati, care mai verifica o data actele si apoi se apuca de calcul la fiecare dosar. Daca actele nu sunt in regula te suna sa completezi dosarul.

Daca depui dosarul dupa data de 20 abia peste 3 luni vor intra banii(o luna sta dosarul pe masa la asistenta sociala).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 488
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Letitia rade dupa ce mananca, e asa de dulce cum rade cu titi in gura si se uita in ochii mei.

 

Eu nu reusesc sa o fac sa manance la 4 ore. Tot la 2h-2.30h mananca. E drept ca mananca ca o pitipoanca, 5 min si gata. Are grija de silueta, ce-o fi zis, mananc putin si des.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Letitia rade dupa ce mananca, e asa de dulce cum rade cu titi in gura si se uita in ochii mei.

 

Eu nu reusesc sa o fac sa manance la 4 ore. Tot la 2h-2.30h mananca. E drept ca mananca ca o pitipoanca, 5 min si gata. Are grija de silueta, ce-o fi zis, mananc putin si des.

[:-)))]  [:-)))]  [:-)))] sa o pap de pitipoanca mica

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Amalia care tipa in filmulet??

Olimp eu am dureri ca la ciclu de vreo 2-3 sapt si nu mi-a venit. Am mai zis ca si la muls simt ca scot din rinichi. Asa ma doare spatele.
Dureri de burta, eu am ciudate..undeva in interior,mai sus de operatie. Dar si dr m-a intrebat daca am dureri cand se schimba vremea..deci se poate sa fie de la ploaie. Eu am mai observat ca ma mai doare cand pap cartofi. Si aia ma umflu..cred. [batcap]

Aseara seful cu familia lui au plecat pe la 10 si eu la 11 mulgeam lapte. Cand m-am culcat eram asa ametita de oboseala de zici ca bausem. Ma rugam sa nu se trezeasca Irina. Nu s-a trezit pana la 1 ..dar de la 1 la 5.30 atat s-a mai framantat de nu mai putea sta cu ochii pe ea.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce calma se uita Maria la ea!!!

Pupam scumpicile!

 

La noi treburile s-a calmat de cand cu completarea.

Completare ii dau doar la masa de dimineata si inca o masa de LP cat sunt la birou. Pentru ca laptele meu muls acum il dau la o singura masa. Deci mananca min 140 ml/masa.

De supt nu suge ziua, dar mulg de 3-4 ori/zi.

Nu mai plange seara cum o facea iar ziua in afara de cate un tipat nu prea o auzim.

Rade mereu, e foarte vesela !!!

 

Sa vedem cat tine linistea.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele,

 

Eu abia acum am reusit sa il culc pe Mircea, a stat treaz toata ziua [fal] chef de vorba, mai burtica, mai papica, mai sughit..nu a fost chip sa il fac sa inchida ochisorii. acum sper sa se odihneasca si el, ca era tare marait de oboseala.

 

Maria, nu am cuvinte, m-a socat evenimentul..tragic si stupid [:(] Saracul nepotel..

 

Ana Maria, la multi ani tatalui si printesei tale zambarete [flo2]

esti norocoasa Delia, eu n-am reusit performanta. a stat cu suzi cam o jumatate de ora.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...