Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere (34)


Recommended Posts

buna fetelor, am fost la medic...asa cum spuneam. s-a uitat vreo 10 min sa vada ceva ...mai ca nu mai credeam nici eu ca e BB daca nu vedeam cu ochii mei testul...pana cand intr-un final s-a aratat ...cum sa-i zic,ca are doar 2-3 mm?!...milimetrutza[:D] vestea buna e ca e mult mai mica decat ziceam eu,deci faza cu afectarea s-ar putea sa nu mai fie! mi-a spus ca are maximum 5 saptamani, de aceea nu se vede bine...dar s-a vazut,e acolo.....deci nu e extrauterina! cum eu am ciclul neregulat(intre 21 si 28 de zile) e posibil ca data conceptiei sa fie undeva intre 4-6 oct.....da' eu nu mai tin minte [:D]mi-a dat sa fac niste analize si revin peste 2-3 saptamani cand se poate vedea ceva cu adevarat! acum nu mi-a zis sa iau deact acid folic si vit E,iar in caz de dureri no-spa.... polipul nu e o problema acum,daca evolueaza spre rau va fi operat in momentul in care voi face cerclaj si asta va fi dupa 3 luni! oricum doctorita asta a stat cu mine 40 min si m-a lasat sa intreb cat-n luna si in stele...mi-a placut de ea si cred ca aici o sa raman,desi am citit atatea lucruri nasoale despre Elias... dar daca ma cunoaste poate ca o sa fie altfel ...decat daca vii asa un neica- nimeni!!(nu e normal,stiu,dar...) asa ca ...va multumesc din suflet ca ati fost alaturi de mine si ca m-ati incurajat...pt toate [asia][flo] si multa dragoste [olala][pup] cris,ai grija cum faci cu datoriile...sigur o sa fie bine intr-un final! monica<mihnea e ok...scrie,se relaxeaza..il face pe a si pe m de mana...si ma intreaba cate zile mai are pana vine acasa! ufff si tb sa ma feresc de gripa....si nu stiu cum sa fac,uite ca am uitat sa intreb daca pot face vaccin,dar daca era ceva cred ca-mi spunea ea... so,numai de bine sa auzim.... Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

wow wow wow [bis][bis][bis] viooooo [pup] ma bucur din suflet ca o sa am o finutza sanatoasa(macar virtual) [:D] daca n-o fii sa fie altfel [:D] URA!!!!!!! monica mami de alex(7 iunie 2001) [bonjovi] si ruxi(16 dec 2004) [zana] [url="http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri"]Prajituri si papa bun[/url] [url="http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Halloween"]Halloween[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monica, merci ca mi-ai spus de banuti ca ii pot da mamei tale, dar o sa incerc sa merg eu intr-o zi la ing ca este in drumul meu spre casa , ca nu cred ca ma pot intalni cu dansa curand..., [pup] Cristina, bafta multa, sa dea Dumnezeu sa rezolvati cu datoriile fara ca sa vindeti masina. Vio, veizi..., ti-am spus ca totul va fi ok, [pup] Viki, [pup] "rolistul" [:D] Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dory, ce mai face alexa? [pup] cum se mai simte, mai are mucisori? monica mami de alex(7 iunie 2001) [bonjovi] si ruxi(16 dec 2004) [zana] [url="http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri"]Prajituri si papa bun[/url] [url="http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Halloween"]Halloween[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monica, merci de intrebare, In seara asta am vorbit cu mama si mi-a spus ca nu mai are muci , ceea ce eu nu cred sa-i fi trecut de ieri pana azi, vad eu maine seara cand merg la ei, in schimb este mama racita, o doare in gat, are frisoare [xx(], sper sa nu ia si ia iar vreun pui de gripa de la ea.Ruxi cum mai este? Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

of...sanatate multa mamei tale...ma bucur ca alexa este ok ruxi e ok...mai tuseste doar asa ocazional 1-2 pe zi...dar inca are harci [:D] oricum am intrerupt orice tratamanet... monica mami de alex(7 iunie 2001) [bonjovi] si ruxi(16 dec 2004) [zana] [url="http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri"]Prajituri si papa bun[/url] [url="http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Halloween"]Halloween[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata, va astept cu o [cafea]si chec, proaspat facut azi-noapte[:D]! Vio, ma bucur tare mult ca ai gasit o dr. buna si ca totul e bine. Multi, multi [pup]. Monica, am reusit sa termin pachetele[:D]. Dory, las ca te vad alergand peste un an-doi, sa tii pasul cu "rolerita"[:D]. Dani asa face, ma ia de mana si ma fugareste de numa'! E drept, e un mijloc eficient de a-mi mentine silueta[:D]! Asa ca fetelor, daca vedeti o zapacita alergand de mana cu un pusti blondut, sa fiti sigure ca eu sunt[:D]! [pup]la mamici si [pup]si multa sanatate copilasilor! Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata fetelor am disparut putin pt ca am avut niste treburi de rezolvat,suntem bine..dar agitati rau,de multe ori ma intreb de unde oare ma ingras ca toata ziua sunt intr-o alergatura si nici nu mananc asa mult,dar recunosc ca m-am indragostit de un cozonac si nu mai poooooooooooot scapa de el[olala] VIO ce m-am bucurat cand am citit...bravooooo ma bucur ffff mult pt tine(eu sunt innebunita dupa copii,daca ar fi dupa mine as mai face vreo 3 ca sa nu zic mai multi[si-eu] DORY ma bucur ca alexuta este bine si sa-i dai asta de la noi[dual] MONICA deci si ruxita este bine acum,ii dam si ei[dual][dual],ce ai mai facut bun de mancarica,eu am gasit pe culinar o reteta de ciuperci cu piept de pui si a iesit delicioasa va pupic pe toate si va doresc o zi buna MIRE MAMA DE BAIAT NAZDRAVAN
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vio si Andreap, ma bucur mult ca bebeii sunt bine in burtici si voi sunteti linistite. Maria mea a facut alaltaieri din nou febra, de data asta insa a sarit de 39, asa ca ieri am fost in priza continua pentru ca nici pediatra la care e inscrisa si nici Stanciu nu raspundeau la telefon. Pana la urma, l-am trimis pe sot cu ea la pediatra ei, asa, fara programare, a reusit sa intre si i-a spus ca Maria are rosu in gat. Ne-a dat sa-i dam Augmentin si Ketof, ambele la 12 ore. Aseara iar a facut temperatura dar n-am mai vrut sa-i pun termometrul ca ma stresam prea tare.[bang][bang][bang] [mamica][9cer] de [zana][url="http://www.totsites.com/tot/mariacornelia"]Maria Cornelia (20.09.2006)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

monica,multumesc [pup] Dory,nu te mai gandi si tu la rau....Alexa e bine daca asa zice mama ta...sanatate mamei tale! [pup] Mire,de unde cozonac?![pofta] pai ,da-i drumul si tu la BBi daca iti doresti,noi te asteptam [:I] lexi,multumesc[pup] sanatate Mariei... nu stiu ce sa zic,cica asa e normal ...ca un copil mic sa face vreo 10 raceli din astea anual ca sa se imunizeze,stiu ca nu e o consolare pt noi parintii,dar daca nu iau contact cu virusii ,microbii si ce-o mai fi cand ajung la scoala si fac astea la fiecare saptamana pierd mult din ore si se alge praful de scoala... eu te-as fi sfatuit sa incepi sa-i dai bronhovaxom(ca am vazut ca se da la BB dupa 6 luni) si asta o mai fereste de cateva tulpini de virusi destul de pacatosi.... scrie in prospect pt care virusi face anticorpi... cum crezi tu.... ory si pt tine e valabil...adica pt toate mamicile.... eu i-am dat lui Mihnea depe la 4 ani cred....si am scapat de atatea antibiotice si rosu-n gat si tuse de nu se mai oprea si febra... sigur ca mai facea cate o forma usoara ...dar nu se compara... vicky...mai avem putin si incepem scoala [:p] pupici si o zi buna, Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...