Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere (34)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata! Noi am avut un week-end plin. Ne-am plimbat pe la rude atat sambata cat si duminica. Ne-am permis, pentru ca Mariei i-a trecut febra si cred ca intre timp i-a trecut si roseata din gat. In schimb ieri a facut diaree. De unde era sa stiu eu ca daca ii dau Augmentin trebuie sa-i dau si nu stiu ce pliculete care sa-i protejeze flora intestinala ca altfel face diaree? Azi am aflat treaba asta de la sefa mea. Dar problema e ca nu-si aminteste cum se numesc pliculetele! Voi stiti ceva de ele? Maria intre timp merge foarte bine singurica si atunci cand cade rade si zice "ai cazt". Mi-e drag de ea de nu mai pot![il] Andreap, la multi ani Mariucai tale, sa fie sanatoasa si baftoasa![s] [s] [s] [mamica][9cer] de [zana][url="http://www.totsites.com/tot/mariacornelia"]Maria Cornelia (20.09.2006)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare fetelor, gata...a inceput scoala...vicky, vio...iar sunteti in focuri cu teme si altele... [pup] si numai bine si voua si copilashilor succes la scoala. lexi si noi tot Biotics baby am luat...sanatate mariutei tale [pup] Mire, [pup] sa treaca mucisorii baiatului Dory [pup] asa este ai dreptate...dar lasa ca macar v-ati mai vazut cu rudele...ai mai vb la telefon cu pitica [pup] ...ce zice ii mai e dor de tati [:D][:p] noi suntem bine, alex iar tuseste doar razlet [:D] dar vremea este atat de schimbatoare incat nu ma mir ca o fura iar si o luam de la capat [bang] eu prin bucatarie cu mancaricile mele...ruxi cu jucariile... va pup pe toate sa aveti o saptamana buna [pup] monica mami de alex(7 iunie 2001) [bonjovi] si ruxi(16 dec 2004) [zana] [url="http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri"]Prajituri si papa bun[/url] [url="http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Halloween"]Halloween[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monica, am scris cam in acelasi timp, ieri am fost amandoi la ea, astazi am vb cu ea la tel., si mi-a spus ca tatae e nebun ca a certat-o [:D].Slava Domnului ca sunteti spre bine, azi mi-a spus mama ca de dimineata de cand sa trezit Alexa este cam maraita, nimic nu-i convine si nici nu a mancat mai nimic, sper sa fie ceva trecator, poate o fi de la vreo maseluta... Va-m spus ca joi seara a alergat prin casa si sa impiedicat de un covor si a cazut cu obrazul de piciorul uinui fotoliu si este jdrelita pe un obraz?, acum a prins zgaiba si o rupe [bang], ieri ii pusese mama un plasture iar astazi nu a mai vrut sub nici o forma sa stea sa ii puna altul [bang][bang].Mi-a spus mama ca ea a plans mai mult ca Alexa de mila ei si de oftica ca sa lovit fata. Aaaaaaaa, dupa ce sa lovit a certat-o fratemio ca sa nu mai fuga si mergea prin casa ca melcu [:D], lucru care bineinteles ca nu a tinut mult. Va pup , mai am putin si plec acasa [bis]. Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara! N-am mai scris de o vesnicie. Sunt ingrozitor de ocupata la serviciu, vin acasa, stau putin cu copilul si apoi culcarea. Cam asta e timpul meu. N-as fi intrat nici acum, pentru ca cica mi-am adus de lucru pentru acasa, dar am vazut o semnatura frumoasa care merita felicitata: Vio,[bis][bum][disco] sa fie intr-un ceas bun! Felicitari pentru burtica, si sa ascunda in ea ce va doriti voi. Sa ai parte de o sarcina usoara![bis] Pup pe toata lumea! Imi pare rau ca nu am mai mult timp. Ma intorc la nebuniile mele.
Andreea, mami de Tudor- 10.08.2005 [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=97290"]Delu Prichindelu'[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...