Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere (34)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

BAUUUUUUUUUU v-am speriat?[:D] ce sa fac multumesc bine dar cu treburi ca vorba ceea asa e la servici,ma pregatesc pt sarbatori si la noi la servici de sarbatori e nebunie,asa ca s-ar putea sa va scriu mai rar,dar de citit nu scapati[:D] DORY ,vicky e vecina cu mine de servici[cool],dar chiar vecina adica la cateva blocuri distanta,si ea e singura cred cu care nu m-am vazut[pup] anducu meu e mai bine dar iar i-a revenit o tuse seaca,de nu mai scapam nu stiu ce sa mai iau,asta e,o trece ea si iarna asta.... VIO dar tu pe unde esti,ca de cand cu cozonacul n-ai mai scris[:D] va pupic pe toate si va doresc o zi buna si [pup][pup][pup][pup] MIRE MAMA DE BAIAT NAZDRAVAN
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dory, eu lucrez in spatele Primariei sect.1. Mire are dreptate, lucrez la cateva blocuri distanta de ea, si intr-adevar nu am reusit sa ne vedem pana acum. Ies f. rar din birou[bang]. Mire, sa nu razi de mine, dar eu habar nu am unde este miraculoasa cofetarie de unde iei tu acei mirifici si mult-laudati cozonaci[:D]. M-am chinuit sa o localizez, dar nu am reusit. Deci de aici puteti trage concluzia ca nu ies din birou si nu stiu ce e prin zona[bang]... Asa ca Mire, draga mea, s-ar putea sa te "deleg" tot pe tine sa-mi iei si mie un cozonac si asa sigur ajungem sa ne vedem! Dar pe sapt. viitoare, ca joi e zi de leafa la mine, dar nu e sigur ca tot joi intra banii in card[bang]. Dory, eu tot incerc sa-i explic lui Dani cum e in "colectivitate", ca de-acum incolo o sa tot dea peste fel de fel de copii. Dar el e mototol si bland si nu pricepe de ce nu-s toti la fel ca el[xx(]. Andreap, La Multi Ani![flo]si din partea mea pt. Maria, sa creasca mare,frumoasa si sanatoasa! Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor, ei nu m-am pierdut! zilele astea am avut curs si a trebuit sa-mi fac si eu tema apoi am dat examen si trebuia sa stau acolo langa ei...sa nu copieze [:D] azi am terminat,dar ma asteapta altele [bang][bang][bang] asa ca nu stiu cand o sa mai scriu...incerc totusi.... ca acasa mancam,facem ceva lectii si apoi eu motai(chiar de la ora 8) iar Mihnea se uita la desene.... andreea,multumesc [pup]sa dea DD sa avem BBi sanatosi(ca frumosi si destepti sunt oricum!)[:D] si voua,la toate, va multumesc [hia][:I][pup] PS azi avem test la abecedar[pk] sa vedem ce am facut! ieri a facut un fel de test la mate,dar nu trece nota in carnet si a luat FB si -FB... Vio [gravi] 5+ mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor, eu sunt racita cobza si tare mi-e frica ca le-o dau si astora mici...desi sunt convinsa ca de la spalat pe cap sis tat in AC mi se trage...deci practit nu as avea ce sa le dau...dar cine mai stie [bang] La multi ani! Mariutza, sa cresti mare si sanatoasa si sa-ti dea Dumnezeu tot ce-ti doresti [pup] vio, felicitari pentru mihnea [pup] mire, vicky...poate va si stiti din vedere [:D] si o sa aveti o surpriza cand o sa va vedeti... sanatate anducului sa nu mai tuseasca Dory, adevarul ca pe o vreme ca asta si eu as prefera sa stau si 2 ore in trafic decat sa merg pe jos...da'am zis si eu asa...ca sa ma dau mare [:D][:p] ps.incerc acum sa schimb capitolul va pup pe toate dar sper sa nu va virusez [:D] monica mami de alex(7 iunie 2001) [bonjovi] si ruxi(16 dec 2004) [zana] [url="http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri"]Prajituri si papa bun[/url] [url="http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Halloween"]Halloween[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...