Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere (34)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

noi am fost in orash si am gasit ceva hainute, am luat canadiene pentru astia mici, a ruxandrei este cam subtirica dar merge cu cevamai gros pe dedesubt...a lui alex in schimb este super si pentru el am gasit si un hanorac cu gluga...pentru mine am gasit doar o jacheta si pentru tati nimik [:D] dar maia vem timp...sper sa mai gasim cate ceva... cris cand povestesti de ale parca zici de ruxi [:D] eu deja m-am obisnuit nu vrea sa iasa...ok nu iese...dar nici cand vrea la la ora 22 eu nu o mai scot afara...si sa te tii urlciune...dar o las in pace...poate ca intr-o buna zi...o sa se schimbe [:D] Dory, mire...asta-i clar ca e rasfatz pe-acasa...pai mie d-na de la gradi mi-l lauda pe alex ca e cuminte, ca e ordonat ca e atent, etc,si eu imi zic in sinea mea...Doamne nu o vorbi de alt copil? [:D] va pup pe toate sa aveti o noapte buna monica mami de alex(7 iunie 2001) [bonjovi] si ruxi(16 dec 2004) [zana] [url="http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri"]Prajituri si papa bun[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata! Deci asa e si pe la voi? bine macar ca nu suntem unicate! Eu chiar sper ca la gradi nu va face asa, ca mi-e clar ca asta e definitia rasfatului. A si mai nou paraste, a venit aseara de afara si avea ochii rosii. Am intrebat-o daca ii e somn si cica nu, am plans aici la bloc ca am vrut pufuleti. Deci mi-a parat pe ta-su ca nu i-a luat pufuleti si vezi, din cauza aia a plans si are ochii rosii. Monica asa am facut, alaltaieri nu a iesit deloc din casa, dimineata era prea ceata, s-a ridicat la pranz si atunci am culcat-o, seara nu a vrut, o apucase mersul afara cand vroiam sa o culc pe la 10 noaptea. Ieri dimineata am scos-o cu chiu cu vai pe la 12 din casa, apoi nu se mai dadea adusa acasa. Si seara iar da-i si roaga-te de ea sa o scoti la aer. Imi fac mea culpa pt ca a prins gustul desenelor si toata ziua vrea la calculator desene sau poze... De aia nici nu prea apuc sa intru chiar daca sunt acasa ca vrea ea musai sa stea aici. Ieri i-am deschis si o foaie in word sa "scrie" ca ma imita de coma insa tastand alandala ba imi inchide calculatorul ba dezinstaleaza nu stiu ce, ba sterge ceva...asa ca ieri am decis ca e mai safe pt computador sa o las sa scrie zapa in word. Eh si stand toata ziua ba la tv ba la calculator, neiesind afara dra nu consuma energie asa ca debordeaza de putere atunci cand vrei sa o culci sau sa o schimbi. Puuuupam, sa aveti un we placut! [url="http://community.webshots.com/user/aissa1973"][foto][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monica am ales din greseala "la bucatarie" in loc de Generale si ocazia asta am vazut subiectul vostru de mancaruri arabesti. Ai facut chiar o pasiune pt mancarea asta vad. Intrebai la un moment data cum sa pui titluri la poze (si eu ma intrebam odata cand ma uitam in albumul tau de ce nu le dai nume). Eu cand incarc pe webshots dupa ce le selectez pe toate pozele pe care vreau sa le sui imi apar pe rand fiecare si undeva scrie ca si denumire ceva de genul IMG 2314 sa zicem, adica numarul ala dat de aparatul tau. E, acolo poti sterge si sa pui numele dorit de tine. Nu stiu daca intelegi, cred ca trebuie sa incarci ceva ca sa realizezi ce spun, oricum, in momentul in care iti arata pe rand fiecare poza selectata (trebuie sa dai next parca dupa fiecare...) acolo e momentul cand le poti denumi. Sau, acolo unde le ai salvate in calculator, clic dreapta pe poza, rename si dai numele dorit. Dar asta inseamna ca asa vor si ramane in calculator cu numele dat... Sper ca ai inteles ceva.... [url="http://community.webshots.com/user/aissa1973"][foto][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cristina,ce ma faci sa rad cand aud de Ale.... ca asa patesc si eu si Mihnea nu mai e mic...dar,sa stii toate au avut un inceput...macar eu am gasit vinovatul de rasfat,pe socrela ca nu l-a pus la punct cand trebuia [:D] el a stat de la 2 ani la 4 la bunica-sa si ea i-a facut toate poftele ,ca sa nu sufere copilu'... apoi noi ca sa nu sufere,ca era obisnuit asa am mai continuat vreo 2 ani ..si uite ca se facut de 7 ani si el face tot ca un BB de tzatza! ieri il apucase crizele in statia de tranvai ca vrea gogoase si eu i-am zis ca nu merita....ca nu a fost cuminte la clasa... el,ba am fost cuminte la semi,la clasa te-am mintit,am fost cuminte... a trebuit sa aflu care e adevarul ca nu stiam cand minte,cand a spus ca a fost sau ca nu a fost cuminet... pana la urma a recunoscut[:D] nu a fost cuminte,a tipat pe coridor..... dar in statie se uita lumea la el de parca eram la circ....insa s-a linsitit cand i-a zis o doaman ca l-a filamt un politist [:D] cred ca incepe sa-i fie rusine.... so,cred ca trebuie sa luati masuri mai din timp [:D] eu nu sunt prea bine,tb sa astept pana la 12 saptamani sa vad cum e BB....si o sa fie tocmai de Craciun.... eu vreau sa fie totul ok,insa numai DD stie cum e.... va pup si sa aveti un we frumos! Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vio la noi doar noi ne facem vinovati de rasfat desi spun sincer ca eu nu sutn fff buna, adica atunci cand ma supara eu nu ma prefac ca-s vesela. Da, e adevarat, nu suport sa o facem sa planga asa ca dra stie si prin urmare daca nu merge cu urlatul merge cu bazaitul... Cat despre socrela, cand a inceput acum un an sa stea cu Ale cand m-am intors eu la munca, noi spuneam cum face Ale si soacra-mea zicea ca ni se pare ca e ingeras. Eh, acum dupa un an d-ra se poarta la fel si cu bunica. Cat despre sarcina ta SUNT sigura ca va fi bine, te rog eu mult nu te stresa. O sa vezi ca Mosul o sa iti dea vesti bune! [url="http://community.webshots.com/user/aissa1973"][foto][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor, noi sa zic ca suntem mai bine, ruxi parca nu a mai tusit asa rau azi noapte...a avut o criza mai puternica, m-am trezit sa-i dau siropelul de tuse...ea s-a potolit dar eu nu am mai puttu adormi...asa ca sunt iar cheauna [:D] da cris, eram de muuult innebunita dupa mancarica asta(am o prietena casatorita cu un sirian) insa tot ce am mancat eu de la ea era ori facut de sotz ori adus direct de la sursa si ea nu stia retetele [:D] e mereu in cura de slabire si zce ca nu face fiindca atunci sigur mananca...eii....si cand le-am descoperit pe fetele de la "bucatarie" care gatesc arabeste...iti dai seama ca am fost super fericita [:D] cu pozele...nu stiu ce sa zic...eu le am la picasa si acolo nu ma "intreaba" nimic de titlul pozelor...s-a uitat sotul dar asa fugitiv intr-o zi si a zis ca trebuie sa fac alt album fiindca altfel nu mai merg denumite pozele... [bang] vio si eu sunt sigura ca DD si moshul or sa fie darnici cu tine si cu bb...Doamne ajuta [pup] si pe tine si pe mihnea Dory, mirela, lexi, andre-ea, andreap,vicky, va [pup] pe toate monica mami de alex(7 iunie 2001) [bonjovi] si ruxi(16 dec 2004) [zana] [url="http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri"]Prajituri si papa bun[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara fetelor! Monica, sa purtati hainutele sanatosi. Cristina, eu am incercat sa redenumesc o poza in calc., si am pierdut-o finca nu mai mi sa deschis ca poza, sa sters. Eu astazi am facut dimineata mancare, apoi am iesit prin jurul blocului al mici cumparaturi, iar acum dupa amiaza am fost pe la cumnati in vizita ca tot am fost singurica acasa. Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...