Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Montignac (194) ... STIL DE VIATA, NU DIETA


Recommended Posts

Caress, tare greu e dupa concediu... parca s-au sters din minte toate regulile?! [:-)))]

E grea revenirea... ma gandesc la tine inainte de concediu, cand nici nu concepeai sa calci stramb cu ceva... [il]  Asa am patit toate pe aici... hai, te asteptam inapoi! [:-@]

Si esti slaba destul! eu cred ca nu trebuie sa mai slabesti... te-ai definit bine cu sala! [flo2]

Andanii, te-a vrajit seful si nu te-ai mai intors la noi! [deziuata]

 

Brandu, mereu m-am intrebat cum adica ceai cu lapte? care e reteta? e bun??? [fri]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 598
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

claudia...inainte cand auzeam de ceai cu lapte mi se parea extrem de gretos...si am incercat o data in avion si de atunci il beau aproape zilnic...ceai negru...in ro..nu beam niciodata ceai negru ca mi se pare prea necacios dar am intels aici de ce englezii il beau cu lapte [barfa] am corupto si pe ariel sa bea in loc de cafea care ii facea rau la fiere

eu ceaiul il fac slab...adik pun juma de cana apa fierbinte si tin plicu de ceai negru maxim 1 minut si dupa umplu restu canii cu lapte...englezii insa nu pun asa  mult lapte

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioiiii , asteptati continuarea de la mesajul meu nu ???  [help]  offff, da azi e o zi in care nu apuc sa stau la povesti  [fri]

 

si mie-mi place sa beau ceai cu lapte ... ceai de fructe de padure  [pk]  e super faina combinatia 

 

caress acuma sper ca ma intelegi cum de mai calc eu stramb dupa ani si ani de zile de mancat stil monti  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]

 

bradusik si eu de la tine am auzit de ceai cu lapte , am incercat, mi-a placut  [il]

 

ariel bine ca acuma esti mai bine , las ca te vei mobiliza cu sala  [flo2]  [flo2]

 

Puisorule astept si eu cu sufletul la gura impresii despre Irlanda  [flo2]

 

carolinah te pup  [pup] ... cum faci mai exact maioneza din avocado ... nu m-am prins  [bang]

 

caress si la 57 esti o slabaaaaa  [batetoba]  [batetoba]  [batetoba]  nu pricepi ?????

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt in continuare racita cobza, beau ceaiuri la greu, fara lapte, ca mie nu-mi place laptele. Voi vorbiti aici de lapte 0%, nu?

 

Azi de dimineata am avut o mica mare abatere, cornuri de la lidl, sunt asa de bune, ca nu ma pot abtine, le-am luat pentru sot, el nu le-a mancat, doar nu era sa le las sa se strice.

 

Acum tocmai am balotat o mancarica de linte, preferata mea, o branzica cu smantana si cafea decofeinizata.

 

Ma pregatesc sa merg dupa inimioara, ca-l duc la patinaj, prima ora pe sezonul asta. Maine programez si lectiile de inot, ii ocup dupa-amiezile, sa faca miscare si sa-si consume energia, ca pe vremea asta rece si cu vant, de te ia pe sus, mai mult in casa stam.

 

 

Pentru deseara am in plan ciuperci la gratar, probabil sunca cu almette si alune.

 

Va pup!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

child io pun lapte integral...1.7% merge mai bine cu necaciosul ceia negru..dar mere si cu 0% si poate ar fi si mai monti..dar nu gasesc mereu la magazinul din fata cladirii

 

se tine deja inimioara pe patine? super antrenament pentru muschiuletii lui [fiesta]

 

mi-am miscat gabaritul pana in oras si am facut provizii de fructe:nectarine tari, banane,  pere verzi

 

apropo de raceala si e umblu cu pliculetele de fervex dupa mine stranut intr-una si curge nasu mai ceva ca la izvoarele naturale[zirea]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

Tot incerc sa fac acasa miscare ,dar nu-mi iese.

Ma bucur ca sinteti deosebit de active ,sa-mi mentineti interesul sporit.

Brindusik,deci azi nu ti-a mai facut fresh? Si eu prevad o idila.

Nu poti baga toti englezii in aceeasi categorie.

Nu stiu cum arata ,dar sa ma astepte cineva cu fresh.....parca e din luna de miere.

N-am emoticoane ,habar n-am de ce.

Azi:

Md-rosii cu cascaval

P- restaurant: somon cu sos de smintina si piper rosu( cam greoaie combinatia),salata de rosii cu feta

G-pere

C-salata de vinete pe felii de rosii ,ardei copti cu lamiie

Puisor ,astept cu nerabdare.

Pup!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

dulce crede-ma prevezi cat se poate de prost...tipu e undeva la peste 45...deci not my type [help]

 

I see! Bine,o sa ma mai concetrez, sa vad ce revelatie mai am. Virsta n-ar fi o mare problema ,daca e rasat,spiritual ,cu simtul umorului ,maniere elegante ,profil aristocratic ,profesie elevata si fin,ca pina la virsta asta banui ca-i confortabil dpdv material. Emoticon cu rizi de te prapadesti.

M-am intors de la alergat si maninc niste salata de vinete .La mine-i racorica,16 grade.

Carolinah,la ce merge cel mai bine combinatia asta cu avocado?

Child,buna idee cu lintea. Eu caut idei de mincare gatita ,sa fac trecerea la alimentatioa de iarma. Vara am mincat mai mult salate si dupa carne nu ma prea dau in vint.

Am incercat si eu odata ceai cu lapte,dar eu am pus 2 cutiute mici,lapte pt cafea . Nu am fost prea impresionata. Eu sint fan cafea.

Noapte buna!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...