Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Montignac (194) ... STIL DE VIATA, NU DIETA


Recommended Posts

buna fetelor...

 

sunt o proaspata mamica , care alpteaza , si care a tras lozul castigator , ma refer la kilogramele acumulate in sarcina...multe , cert este ca am dat jos pana acum 18 kg dar ar mai fi de dat jos 15 ca sa fiu rezonabila...

 

am tot auzit la fete pe odisee ca acest stil de viata ajuta sa si slabesti cat sa si refaci modul de alimentare si cel mai important sa nu pierd laptele piticei..

 

daca nu este prea mult as dorii daca puteti sa-mi trimite-ti si mie cartea sau cartile..pe mail..

 

nu stiu la cine sa timit PM ?

 

multumesc anticipat..si bafta in lupta cu kilogramele..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 598
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna dimineata montigirls  [pl]  va doresc o zi frumosa 

 

Olimp bine ai venit printre noi  [flo2]  felicitari pentru bebelus .... alaturi de noi cu siguranta vei da jos surplusul care te deranejaza  [flo]  [flo]  [flo]

trimite-mi mie pe pm adresa ta de mail si-ti trimit cartile ... te pup  [floare3]

 

Brandusik ce bine ca te-ai mai eliberat si tu .... mda, e cam liniste aici .... sunt multe fete plecate si care suntem ocupate rau ..... hai ca ne adunam curand toate si ne apucam serios de treaba  [bum]  ... in orice caz eu sunt de azi cuminte la limite maxime 

 

carmencat  te rog sa scrii meniul dupa ce stii exact ceea ce ai mancat .... e tare greu sa tot citesc nu stiu , de ce trebuie sa scrii inainte meniul daca si-asa nu stii ce mananci .... sa ma tot intorc si sa revad meniul dupa ce l-ai editat e tare aiurea ... uite si eu la fel fac ... scriu maine dupa ce stiu exact ceea ce am mancat cu o zi inainte  [pk] adica azi 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

andani eliberat e prea mult spus...ca am o gramezie de treaba de facut da nu reusesc sa ma mai adun

 

meniu azi:

md: lapte cu fulgi

G: nes cu lapte, nectarina

P: legume la wok cu ceva snitel de [porc] la cuptor

g: nectarina (far suparare dar o sa inghit si cate un M&M)..m-am speriat cumplit sambata cu senzatia mea de lesin de pe scaun asa ca acum am motive sa mananc mai mult dulce(sau imi creez eu motivele..k la medic ajung abea vineri)

C:paine de tarate cu brinza

 

am avut programare la masajul cel cu pietre vulcanice.(nush daca am spus)..mno si m-am dus io frumos sambata cu sperantele in fapt..si cand colo imi gresisera programarea [smulgpar]  ..ma programasera pentru ceva microabrazie (sau ceva de genul) un tratament de exfoliere a fetei...mno si asa am primit eu tratamentu asta gratis si urmeaza sa ma duc miercuri dimi sa imi fac full body massage [pk]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va salut pe fuga; azi sunt libera, abia am ajunsde la scoala si am diverse treburi! De maine intru in normal....

Raportul e cu stagnare; aseara am avut petrecere si am calcat stramb doar la ceva dulce! [fri]

Ariel, imi pare tare rau de ce ai patit! Omenii sanatosi racesc vara - toamna! [flo2]

 

Olimp [:)] , bine ai venit, te asteptam zilnic pe la noi! Succes

 

Azi: md: niste briose cu branza

p: cascaval si rosii

c: ciorba de vita 

la gustari ceva nectarine

 

Vorbim maine!

O saptamana frumoasa!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...