Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Montignac (194) ... STIL DE VIATA, NU DIETA


Recommended Posts

claudia nu-i mai vinde gogosi lu ariel [flo2]  ...ca nici un om sanatos nu face infectie in gat  in nici un sezon[soricel] .fetita ta e deja la scoala?? [il]

 

n-am facut in viata mea polidine..dar din mosi stramosi (sor'mea) am auzit ca is super dureroase [help]  [help] ...iac iac...bine ca le face intravenos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 598
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

olimp...din cate stiu eu ASLO e tot indicatie de infectie ..deci e normal...penicilina fiind un antibiotic ff puternica...(si dureros [fri] )

ariel asta are/a avut...i se inflamasera amigadelel de nu putea inghite nik si temperatura mare

 

olimp nu ne spui ce obisnuiesti tu sa mananci zilnic..ca prin dovada exemplului poate intri mai usor in dieta monti

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Olimp, bine ai venit. E tare scumpa fetita ta, sa va traiasca.

 

Si eu sunt pusa pe fapte mari cu Monti, sa vedem cum ma descurc efectiv.

 

Ieri am re-descoperit un mic dejun super: wassa cu felii de cascaval (fromage suisse) la microunde, tare bun. si cu rosii langa.

 

Azi am la mine mancare de fasole verde cu carne de porc, diseara, probabil ceva cu peste.

 

Lorelei, unde esti ? La Multi Ani!! fetei tale.

Ati petrecut ?

 

Brandusa, Ariel, aveti grija de voi.

Ti se iarta cioco mica, totul e sa fii bine.

 

Claudia, Andanii, Carmen [flo2] , haideti sa ne mobilizam.

Trebuie sa facem ceva sa vedem acul cantarului in jos.

 

Un an scolar bun ptr cine incepe azi.

 

O sapt. buna!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Brandu, esti de coma  [:-)))] , am ras... auzi cica vand gogosi?! incurajam si eu fata si tu?! ma dai de gol?! [:-)))] Ioana mea e deja in clasa a 3-a - domnisorie, pretentii, fusta scurta, coada intr-o parte.... [fri] ).

 

Olimp, sa-ti traiasca printesa si sa fie sanatoasa; ai dat bine 18kg in 9 saptamani; vorba din popor (Brandu especially for you  [:-)))] ): kg acumulate in sarcina se duc cel mai repede! [flo2]

 

Cge, Andanii, ne mobilizam, incet incet; avea dreptate Caress, ne mai facem de cap pana vine ea! [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

claudia asta era si ideea s-o iei pe post de gluma..serioasa[soricel]

 

si da olimp a dat ff bine jos..dar probabil mare parte o fost apa...desi eu nu cred asta cu "dupa sarcina dai cel mai repede jos".ca am vazut multe femei care dupa sarcina raman cu un surplus de nu-si mai revin ani buni..numai prietena mea nemtoaica o pus in sarcina 8kg..a nascut fata de 3.8 si dupa a ramas cu 1kg la o zi de la nastere...cateodata viata nu e dreapta! [fri]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimi, frumoaselor!

 

Bine ai venit, Olimp! Daca alaptezi o sa dai jos repede, o sa vezi. Si cu Monti o sa ai si laptic sanatos  pentru bebelusa. Cum o cheama pe bubulina?

 

eu in ultimul timp vad ca tin o combinatie ciudata de Monti cu alimentatie traditionala, Mananc eu bine si frumos pana seara, si cand ajung acasa de la lucru, pun masa ptr toata familia, si cum sunt rupta de foame, mananc si eu ce vad la ei. aseara de ex, am mancat niste crema de branza facuta in casa (cu smanatana si branza dulce) cu paine. si dupa am mai balotat si o poala de nuci fragede (pasiunea vietii mele). Si tot asa...

 

Cred ca ma nevoie de o noua cursa, ca sa ma impulsioneze. ce ziceti? pana la Craciun, 4 kg. sau cate vrea fiecare. cine se baga?

 

Apropo de dat jos dupa sarcina, am o colega care a dat jos dupa ce a nascut mai mult decat a pus in sarcina. fara dieta! unele fete sunt pur si simplu norocoase [;)]

Vorbim,

Va [pup] [pup] [pup]  si [floare3] [flo] [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata,

 

Ninha eu ma inscriu in concurs cu 5 kg pana la Craciun!  Incepand de azi! A fost pauza lunga si gata ajunge!

 

Cine se mai inscrie? O provocare nu strica, ca altfel o lalaim asa... mi-e dor de cantaritul zilnic si ofuscatul daca nu scade cateva grame... stiu ca nu e normal sa ne cantarim mereu, insa ne poate stimula! [soricel]

 

Azi:

md: zacusca, lipie

g: mar

p: cascaval, masline si castraveti

c: ciorba de vacuta 

spre seara niste nectarine - ultimele din copac de la sat

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello, again!

Vad ca nimeni nu s-a trezit inca [|)] 

Haideti la [cit]!!

eu tocmai imi iau MD la birou (de fapt, tocmai l-am terminat) : biscuiti facuti de mine din faina integrala de ovaz + tarate de ovaz  + ciocolata neagra, cu iaurt

La P trebuie sa mananc ceva consistent, sa ma tina pana deseara, ca sa nu mai dau iama in mancare.

 

Cge, suna bine MD-ul tau. fololsesti wassa cumparata sau iti faci tu?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata dear montigirls  [pl] ..... va puppp si va doresc o zi minunata 

La noi e soare ... si ma simt minunat cand nu ploua .

 

Daaaaaaa  [sap]  suna super bine, bine, bine .... gata , sa ne mobilizam imnpreuna pana la craciun ca asa numa ne lalaim ... intru in cursa da  [artif]  si spun prezent in cursa "minus 5 kg pana la craciun''

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...