Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Montignac (194) ... STIL DE VIATA, NU DIETA


Recommended Posts

  • Răspunsuri 598
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

claudia ce d-soara ai sa-ti traiasca..finuta de tot ...

 

am bagat nasul prin carte , trebuie sa fiu cu mintea limpede cand o citesc, sunt ff multe informatii , deocamdata mi-am listat alimentele si indicele lor glicemic sa le am sub nas...

 

mai citesc pe net de tigaia magica ..poate bag o comada..ca se poate face si carnea si imi place ca are maner detasabil si o pot folosi si in cuptor..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

MESAJ DE LA CARESS:

Buna ziua tuturor montignacelor mele dragi, vechi si noi! Eu nu reușesc sa mă loghez de pe telefon așa ca o rog pe Brindu sa posteze in locul meu. Mai avem o zi jumătate de stat aici si as mai sta o luna...:)) Nu va povestesc prea multe acum, va spun doar ca am mancat o grămadă de prostii, inclusiv vestitele loukoumades imbibate in miere si Sirop de zahăr , pâine calda, inghetata , cafea cu miere si zahăr si nu cred ca am luat nici măcar un gram... Vedem când ajung la bucuresti.am mers km, am inotat toată ziua așa încât nu cred ca se va simți ...Olimp , bine ai venit! Eu te știu bine de la odiseea voastre, pe care am urmărit o, iar Ilinca e unul din bebeii mei preferați de acolo. Va pup pe toate si mi e dor de voi!!!! Va trimit si o poza!

 

post-87792-0-16147500-1379421527_thumb.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Revin si eu cu forte proaspete si, in sfarsit, avem GAZ!

 

Asa ca nu mai am motive...trebuie sa arat si eu, ca si voi, supermodel, pana de Craciun. Imi place dead-line-ul fixat de voi, la vreo 5 kg ma inscriu si eu.

 

Meniul de azi:

- cascaval cu rosie, cafea

- baghete de peste, putina prajitura de la fiu-meu

- naut la cuptor.

 

Pentru maine fac niste sufleu de conopida si salata de vinete.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Caress, arati foarte bine!!

Te luam drept exemplu.

 

Da, ma bag si eu in concurs, hai 4 kg in minus.

 

E bine sa avem un obiectiv. Aici se lasa frigul, o sa fiu tentata, sa ma prajituresc: cu tarte cu mere, checuri etc.

Avand un "defi", o sa imi fac si variantele mele Monti.

 

Wassa o cumpar, la cat era de tare, cred ca e conforma.

 

La pranz: am iar fasole verde cu c. de porc.

Diseara, o sa am paste integrale cu sos de rosii cred.

 

O zi buna si conforma,

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Incet, incet ne adunam iar... ne trebuia o stimulare! Suntem ceva fete pe lista lui Mos Craciun! [biz]

Caress, esti superba si ....slabaaaa [fri] . Te asteptam cu drag, macar sa ne sustii, daca nu poti fi pe lista lui -5! [soricel]

Andanii, vezi ce animatie avem noi aici?! [pk]

 

Si mai propun ceva, daca sunteti toate de acord, sa scriem doar meniul "de ieri", ca cel putin in cazul meu, pe langa ca respect ce am scris ca voi manca, se mai adauga rontaieli pe langa si alea nu le mai editez; asa ca poate de rusine nu mai mancam prostii (conforme ce-i drept in cazul meu, dar se adauga la cantitate si ora nepotrivita); si sa declaram tot ce am mancat in ziua anterioara, sa ne putem lua rosii in cap si sa redresam! [fri] ce ziceti?!

 

Pupicii, vin finii in vizitaaa...paaa

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele,

Teo a mers numai ieri si deja sta acasa. cu toata fereala mea, a cules si el streptococul de la mine, cred ca miercuri seara cand l-am vazut ultima data inainte sa inceapa showul la mine...asa ca e acasa, cu febra, gat rosu si azitromicina. el e mai norocos, pt ca a fugit marcel la dr in stadiu incipient, a primit numai 3 zile de azitromicina sirop, 1 data pe zi. acum stau si pandesc simptome la alex, ca au stat nas in nas. i-am luat acasa pana la urma, deja e tardiv ca sa-i mai tin la mama, o mai las si pe ea sa respire.

eu abia mai rezist psihic, ma doare de lesin tratamentul, caci acum branula este intr-o vena mica si subtire si ustura rau cand intra antibioticul. si e si mult cantitativ...40 ml, in 2 transe. mi s-a inflamat si zona unde e infipta branula, in mod normal ar trebui scoasa si pusa alta, dar incerc sa o mentin pana maine, ca la pranz scap de ea si de tratament. sunt lesinata de oboseala, abia ma tin pe picioare, azi am fost putin pe afara si am zis ca pic in nas, ma doare iar bila, cu toate ca iau liv52, dar la cata-i tona de antibiotic bag in mine si la cat de obosita sunt nu e de mirare....

 

ma bag si eu in cursa cu -4 pana la Craciun.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

claudia e tare tare draguta ioana ta...imi place de ea(si de cerceii ei..ca eu am probleme cu cerceii [il] )...da ai spus ca are fitze..scoate-i-le din capsor ca nu e de bine

 

ariel...sa speram ca nu tise sparge vena ca daca se intampla o sa arati batuta nu alta la mana aia [pup]. ai de mult branula in vena?nu-ti mai baga nimic sa curga mai bine pe vena?heparina sau ceva?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...