Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Montignac (194) ... STIL DE VIATA, NU DIETA


Recommended Posts

Buna dimineata, frumoaselor!

repede meniul de ieri:

MD: biscuiti de-ai mei cu ciocolata + iaurt

P: supa de linte si o shaorma doar din lipie, pui si legume

G: o jumatate de covrig [batcap]

C: biscuitii de mai sus + nuci fragede

 

Vapuuuuuuuup, o zi faina sa aveti [flo2]

 

Imi place ca sunt multe fete in cursa. daca nu reusim, nu-i nimic, oricum o sa pierdem ceva pe drum pana la final. tot e mai bine decat deloc. [soricel]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 598
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna dimineata montigirls  [pl]

Incep prin a scrie meniul meu de ieri ... mi se pare cel mai simplu si cel mai corect sa scriem ce am mancat cu o zi in urma .... dar fiecare face cum doreste pana la urma nu ????  [ascuns]

Deci meniu ieri : 

md. tarate de ovaz cu iaurt degresat

      cafea cu lapte 

g. o bucata de mozarella 

pr. pulpe de pui coapte cu rosii

g. - 

ci. branza telemea cu drob de pui , capere 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ninha asa zic si eu ... de pierdut nu pierdem nimic, de castigat cu siguranta ... poate si numai faptul ca ne disciplinam dupa vacanta si tot e ceva benefic  [usa]

brandusik nu pot sa cred ca ti-a furat cineva tableta .... daca ai fi in Romania as intelege dar in Anglia ... doamneeee ... sunt sigura ca azi va aparea pe undeva , cumva , candva 

 

claudia ce frumoasa e fetita ta ... o dulce [deziuata]  .... ma bucur ca ai o stare super buna  [flor]  ... si vezi ca scot biciul la tine daca mai spui ca ai calcat stramb .... hai , gata cu nepermisele ca nu mai slabesti in veci in ritmul asta ... cuminte de azi da ??? te rog frumos, ca altfel vin dupa tine   [dra]

 

ariel iti doresc multa, multa sanatate [i]  .... imi pare rau ca treci prin asa ceva .... draga de tine, te puppp  [flo]  [floare3]  [flo]

aseara copilul pe fb ti-a dat tag din greseala la o poza ce a trimis-o de la mine lui .... imi cer scuze daca te-am facut sa nu intelegi .... mi-a spus el dupa ca ai scris ca nu te prinzi , era si culmea sa intelegi nu ???  [soc]

 

carmencat da multe mai ai in plan sa faci ..... eu am renuntat de multisor sa mai pun chestii pentru iarna pentru ca pur si simplu eram depasita de situatie ... si sincer anul cand m-a apucat harnicia si cand am incercat nu mi-au prea iesit , deci mai bine nu mai pun decat sa stric materialele  [ventilator]

 

cge hai ca nu e mult .... ei lasa chechuitul si placintele ... incearca macar sa faci chestii monti .... tu cat ai avea de slabit ??? nu iti faci semnatura ??

 

Fetelor .... pana la urma e mai faina semnatura jos decat pe prima pagina nu ?????

Hmmm, voi va plangeti ??? .... sa va spun eu cum e cu adolescent de 16 ani ??? mai bine nu ca sa nu va demoralizez  ???  [mai]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

girls...AM GASIT-O! a fost gasita in sala de mese...thanks good ca erau numai oameni care luceraza in facultatea acolo

 

andani sa stii ca e comon sa se fure chestii din facultate...primesc frecvent email-uri ca nush ce geanta s-o furat ...sau telefon...sau mai stiu eu ce

 

claudia...inainte ascultam radio dimineata in drum spre munca...era mai ceva ca stirile de la ora 5 de la protv..numai furturi si omoruri..is foarte multi emigranti...mno nu vreau sa fiu xenofoba  sau rasista ca englezii...dar dupa ce ne-a spart noua casa..la 5 zile o batut un politist in usa daca am auzit ceva ca pe alea din spatele casei o fost unu pradat si batut...de o gasca de negri.adevarul e ca sunt ca si la noi...la englesi le da statul beneficii...pe care il dau pe dorguri si alcool..si devin agresivi si incoerenti..nush cum e cazul cu negri ajunsi de prin tarile africane..ca am impresia ca nu le da si nici locuri de munca nu cred ca isi gasesc..si asta e singura solutie...sa fure

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza!

 

BRINDUSIK bine ca ai gasit tableta, te-ai linistit!

 

Am dus copilul la gradi, am reintrat in program normal, dragutul, e cam derutat, 3 luni a fost liber si rasfatat si acum iar are program fix. Reincepem si activitatile extrascolare, asa ca, dupa ore, o sa fiu mai mult pe drumuri dupa el, dar imi place mult si cel mai important este ca-i place lui!

 

Azi nu mai scriu meniul, l-am scris ieri, revin maine cu meniul de azi.\

 

OLIMP bine ai venit! Cum spun fetele, daca alaptezi, slabesti, eu revenisem la kg de dinaintea sarcinii, cu toate ca mancam prajituri care nu erau monti, dar cerea corpul dulce. Greseala a fost ca am continuat aceeasi alimentatie si dupa intarcare, asa ca acum ma lupt cu cateva kg care nu mai vor nicicum sa plece.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

child...sa stii ca m-am linistit...cred ca am simtit aseara ca o sa-l am back ca nu eram deloc tensionata..chiar am dormit bine... [fri] ..clar incep s-o iau rara

acum cert e ca de cum am intrat in posesia lui...i-am si pus app pentru "find ipad" si il poate localiza prin gps [pk] si poate scoate si sunete in caz ca il pierd prin casa [alcool]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Brandu, dupa cate stiu  exista un acord international ca in anumite conditii, cei din tarile defavorizate (din Africa si Asia), daca cer azil politic intr-o tara civilizata, trebuie sa fie acceptati; ideea este ca timp de vreo 2 ani primesc ajutoare consistente de la stat: bani, locuinte sociale si ajutoare, timp in care teotetic ei trebuie sa isi gaseasca de munca... pacat insa ca dupa perioada aceasta nu ii mai controleaza nimeni... deja sunt formate comunitati si sunt greu de penetrat!  [il]

Bine ca ai gasit tableta! [:)]

 

Andanii, sunt fata serioasa; am avut o perioada bulimica, nu a trecut inca, insa incerc sa ma strunesc psihic si o sa reusesc! Mai ales ca exista atatea alternative si pentru dorintele mele culinare! [batcap] De maine scriu si eu meniul zilei anterioare; e mai corect asa!  [:)]

 

Cge, si noi am inceput in forta, deja Ioana a avut teme din prima zi, avem cursurile extrascolare unde merge... e plina perioada!  [:)] succes

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Claudia foarte bine ca te-ai facut fetita cuminte ... si eu am avut si am  perioade cu stari bulimice, ca doar din cauza mancatului excesiv am ajuns cum am ajuns  .... trebuie sa le depasim si numai de noi depinde cat de repede  [ascuns]

asa, asa .... scrie meniul din ziua precedenta ... e mult mai corect asa 

 

brandusik ai vazut ca ai gasit tableta ... am simtit eu bine  [flo]  [flo]

 

nu stiti de puisorul nostru nimic ?????? nu mai da semne de viatza aici deloc desi pe facebook o vad activa  [bicic]

 

child cate kilograme ai tu ????? nu am mai vazut o poza cu tine de foarteeee mult timp 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...