Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Suceava (16)


Recommended Posts

Buna, fetele! Am o stare de zile mari, asa ca va pup pe fiecare in parte sa va mearga bine![pup] Crengu, aspiranta 'oi fi peste vreo 2 ani, in schimb sa stii ca si eu bantui pe site-urile cu oferte pt. litoral 2007[biz]. Vreau la bulgari si nu stiu de ce ma tem ca daca nu ma grabesc nu mai prind loc liber unde doresc[alcool]... cum am mai spus, am pitici multi si insistenti. Ilincalif, sa treceti cu bine pe laptic de Joiana. Noi mai asteptam pana la 2 ani. Felicitari pentru examenele luate! Meg, sfaturile, grijile, nervii si muulte altele vin la pachet cu bebe. Te vei obisnui, vei intra intr-un ritm si vei vedea ca va fi mult mai bine. Oana, mami de bebish Alexia (25.12.2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 303
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Kali, eu am fost anul trecut in Bulgaria si a fost super-mega concediul![bis] Recomand cu caldura si daca vrei sa stii ceva ma poti intreba. Anul acesta vreau sa merg cu o prietena care face rost de bilete de la pensii. Stiu ca e un kk mare, dar vreau neaparat sa mergem impreuna, are si ea un plod si e cea mai buna prietena a mea. Ea zice ca n-are bani de Bulgaria asa ca merg cu ea unde vrea. Am suferit de lipsa unui cuplu acolo, in rest a fost perfect. Crengu, mami lui Cristian
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by crengu75
Kali, eu am fost anul trecut in Bulgaria si a fost super-mega concediul![bis] Recomand cu caldura si daca vrei sa stii ceva ma poti intreba. Anul acesta vreau sa merg cu o prietena care face rost de bilete de la pensii. Stiu ca e un kk mare, dar vreau neaparat sa mergem impreuna, are si ea un plod si e cea mai buna prietena a mea. Ea zice ca n-are bani de Bulgaria asa ca merg cu ea unde vrea. Am suferit de lipsa unui cuplu acolo, in rest a fost perfect. Crengu, mami lui Cristian
[hop]Ce ma bucur cand aud numai de bine! Am vrut si noi anul trecut, dar Alexia avea numai 8 luni si mi-a fost frica sa nu trebuiasca sa stam prea mult in granita... nu stiam cum reactioneaza la drum lung... dar anul asta suntem hotarati. Pai atunci hai sa te stresez, daca tot esti asa dulce si te-ai oferit sa-mi raspunzi la intrebari: 1. cu ce agentie ati fost? ati fost multumiti? 2. cu cat timp inainte ati facut rezervarile? in ce perioada ati fost? 3. pe unde ati trecut granita? ati stat mult pana sa treceti? 4. in ce statiune, ce hotel, cate stele? all inclusiv merita? nu te plictisesti sa mananci numai aceeasi mancare in acelasi loc? Ma mai gandesc, si daca mai am intrebari, nu te iert[pup][pup] Cat despre concediul vostru de anul asta, daca e compania placuta, sunt sigura ca va veti simti bine, desi, daca ai vazut cum e prin alte parti ramai cu un gust amar. Sincer, noroc de hotelul la care am stat anul trecut, care ne-a depasit asteptarile, ca in rest era jale. Bine, eram si cu copilul mic dupa noi, asa ca eram limitati rau, dar litoralul nostru e la pamant. Oana, mami de bebish Alexia (25.12.2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Deci, drumul este un picut cam lung ,dar merita. In vama nu am stat mult, am trecut pe la Vama Veche. 1. am fost cu west travel si au fost foarte, foarte seriosi( nu fac reclama, nu am nici o legatura)si am fost super multumiti. la pret au fost cei mai buni si am vazut ceva oferte la viata mea. 2. Am cumparat biletele din mai si am plecat de pe 10 august, asa am putut (barbatul cu serviciul) desi as fi vrut un pic mai repede. 4. am stat la Hotel Berlin Golden beach, in Nisipurile de Aur. Un hotel superb, pe malul marii, de 4 stele, cu niste camere uriase, superb totul. Mancarea un pic cam naspa, dar sunt eu cam pretentioasa. Am luat demipensiune tocmai in ideea de a nu ne plictisi. Nu cred ca merita all, decat daca vrei sa faci economie la bani. La all, in Bulgaria mancarea e cam un picut nasoala, bautuir locale si sucuri cam de dozator. Asa au spus cei care au luat all. Sa ai grija la ce hotel mergi, caci aproape toate sunt pe un deal, litoralul , adica plaja se continua cu dealuri si nu prea cred ca ai chef sa urci sute de scari zilnic. Daca plicisim fetele cu subiectul asta iti pot da pe PM orice raspuns. Te astept cu intrebari. Crengu, mami lui Cristian
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by crengu75
mai, voi cum dati raspunsurile alea care au scris mic ce a scris altul inainte? Ati inteles ceva?[alcool][alcool] reply ala cu quote Eu fur curent la serviciu azi, dupa cum vedeti. Crengu, mami lui Cristian
crengu, te duci pe mesajul caruia vrei sa ii raspunzi si vezi ca acolo unde scrie cind e trimis acel mesaj in dreptul datei si orei sint citeva pictograme, reply with quote ar trebui sa fie ultimul... in orice caz, dai cu sageata pe icons si iti spune care e cea care iti trebe tie... am si eu un stil de a explica, ma indoiesc ca ai priceput mare lucru Ioana si maimutzica Zamfiruca (7 02 2006) "Ne nastem uzi, goi si flaminzi... Abia dupa aceea lucrurile se inrautatesc ! ..."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by crengu75
mai, voi cum dati raspunsurile alea care au scris mic ce a scris altul inainte? Ati inteles ceva?[alcool][alcool] reply ala cu quote Eu fur curent la serviciu azi, dupa cum vedeti. Crengu, mami lui Cristian
In dreapta sus a fiecarui mesaj in parte ai o un simbol ca o pagina cu o sageata verde in dreapta ei ( "replay with quote")...dai click pe el (pe simbol, adica) si ti se deschide o fereastra cu mesajul respectiv scris normal care la sfarsit are "[/quote]". In continuarea lui scrii ce ai de scris, deci dupa "[/quote]",( nu cumva inainte), si cand dai "trimite raspuns" are softul grija sa-ti redacteze raspunsul cum trebuie: ce ai "citat" cu litere mici si ce ai scris tu cu litere normale....acu sper ca m-am facut eu inteleasa[:D] Ana si Bianca-iubita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetele cochetele, am luat-o razna ! casa e cu fundul in sus, nematurata, neaspirata, praful e de un deget... (covoarele is mai ok, domnisoara zamfiruc are o noua pasiune : scamele de pe covor !) mincare n-am nik (doar niste spanac cu orez pentru flamingioaica familiei)... marylou plinge ca vrea pusa in functiune (marylou e masina noastra de spalat).. iar eu de dimineata n-am facut nik nik nik am citi presa pe internet, am gasit niste retete super, am gasit un site cu teste de orisicare si mi-am facut unul de verifiacre a cunostintelor de engleza, asa, de amuzament... mi-am facut corespondenta si am pieptanat mesajele din conturili de mail, ca am mai multe, asa s-a nimerit... sint inca in pijama si ma uit ca e deja 14,32... norocutzul meu ca zamfiruc doarme, dar indata-indata se aud racnete de foame in cartier... si tati e plecat, ca daca ar fi acasa ar zice : "Femeie, esti nebuna!" si de data asta nu l-as contrazice !!!! uuuuups, vorbeam de zamfiruc si deja fosneste. am fugit... mai vorbim daca supravietuiesc lenei care ma bintuie [roker] Ioana si maimutzica Zamfiruca (7 02 2006) "Ne nastem uzi, goi si flaminzi... Abia dupa aceea lucrurile se inrautatesc ! ..."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...