Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Suceava (16)


Recommended Posts

quote:
Originally posted by crengu75
A, era sa uit: la ce hotel ai fost Kali si in ce statiune? Crengu, mami lui Cristian
Neptun-Olimp (hotelul este intre statiuni), Hotel Cocor http://www.hotelcocor.ro/ro/ Noi ne-am simtit foarte bine; daca ai intrebari iti stau la dispozitie. Multumesc mult pt. raspunsuri[pup].Hai ca incerc sa-ti trimit p.m. Daca nu reusesc, le stresez pe fete ce sa fac?! Edit: ti-am trimis p.m. Oana, mami de bebish Alexia (25.12.2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 303
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ilincalif, buna si-o lene din asta din cand in cand pentru incarcarea bateriilor... iti revii- cu siguranta- dupa stress-ul de la examene si dupa atata invatat. Partea proasta e ca ma mai prinde si pe mine, iar eu chiar nu fac nimic - de efort intelectual sa vb. in soapta in prezenta mea[:D]- Las' sa fie asta singura problema pe ziua de azi. Pupi la fete. Oana, mami de bebish Alexia (25.12.2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Martisor prins in piept Si daruit de cand e firea Sa-ti ocroteasca gandul drept Si rostul casei si ... iubirea! [flo][flo][flo]pentru toate mamicile si copii lor! [url="http://s175.photobucket.com/albums/w146/simina2/FLORI/"]PRIMAVARA[/url] Va doresc toate cele bune si multa dragoste ... [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/siminastefana/my_photos"]POZE CU NOI[/url]
Simina [zana] cu Teo (7.06.2006)[copil] ,Diana (30.05.2003) [huta]si Andrei (10.04.2001)
[grup]Fiecare om pe care l-am iubit si pe care nu mai pot sa il iubesc e pentru mine un pas spre moarte. Asa ca voi aceea ce stiti ca meritati dragostea mea aveti grija sa nu ma ucideti!!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor, va doresc si eu o primavara plina de dragoste! Mi-am mai revenit si eu putin, dar numai putin, asa... si ma simt anemica rau acuma, sunt atat de ametita si cu dureri surde de cap. in sfarsit, vor trece ele toate. Meg - asa-i cu sfaturile astea, te inteleg. daca te consoleaza (ceea ce nu cred), primul an e cel mai plin de sfaturi. al doilea mai merge, asa... si dupa aia ai scapat! [hot] Crengu, poate-ti tin eu companie la aspirante... dar vad ca si tu te mai gandesti? vad ca avem di primii cam de o varsta (diferenta de 2 luni). cine stie, poate vine si bb2? mai aveti zapada la suceava? la noi e destul de cald, 12-13 grade, peste o saptamana se asteapta chiar vreo 18 grade, deci primavara in toata regula! pe mine sigur nu ma deranjeaza daca scrieti de litoral, chiar ma intereseaza! o zi frumoasa! Adina & Jasmina (24 iulie 2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

O primavara superba la toate sucevencele![biz][biz][cheers] Adina, chiar ca avem copii de o varsta. Ar fi timpul de al doilea de acum, nu? Ce bine ca am cu cine sa ma "cuplez". Poate ne facem amandoua curaj. Sarbatorim cu bere?[berica] Ha,Ha. Sau cu ceva mai select, o sampanie? Ce ziceti?[cina2] va pup pe toate cu drag. Crengu, mami lui Cristian
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...