Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Stelute de iulie august 2013 (5)


Recommended Posts

dariana [flo2]  importanat este ca Danut este bine chear daca inca mai are icter..ii va trece fi linistita , imi pare rau ca ai trevesat asa o perioada de solicitanata si de mastita afurisita , bine ca s-a incheiat povestea cu succes si ai laptic in continuare..

 

ai grija de tine si incearca sa te odihnesti ..si oboseala te poate pune-n cap ..pana atunci Botez reusit .. [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 489
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Fetelor,  ce credeti? Am reusit sa incarc poze pe picasa, sunt poze de la inceput pana pe la sfarsitul lui august. Azi incerc sa descarc si pozele din septembrie din aparat. Tot zic sa le descarc saptamanal si sa le arhivez asa, ca e f greu sa le separ dupa aia. La cate avem si vom mai avea, trebe sa fie organizate. Nu mai zic sa visam sa fac un colaj cu cate o poza pe saptamana pana la 1 an.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Saru'mana, Olimp [flo2] ! Arat bineee ca imi camuflez suncile :)). Daca nu m-as farda, as fi muma padurii, asa mai salvez cate ceva, desi am cearcane pana la genunchi...dar de alea nu scap orice as face.

Ma uit la primele poze ale lui Stefanut si nu imi vine sa cred ca era atat de mic! Ce scobitori de maini si picioare avea...

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dariana, a crescut bine Dănuț până la urmă. Îmi pare rău că te-ai chinuit atâta. Încearcă totuși să te odihnești un pic. Iar icterul o să treacă. Nu sunt așa mari valorile.

 

Oxana, Olimp, sunteți mortale!  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]

 

Alex, ce frumos a crescut Ștefan! E un scump. Iar tu arăți foarte bine. A! Și îți seamănă mult!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...