Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stelute de iulie august 2013 (5)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 489
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Care mai avea copii ca al meu care nu dormeau pe burta (stiu ca mai erau, dar acum nu imi amintesc, sper sa fiu iertata de creierul mic si uituc [flo2] )  - sa va spun ca al meu doarme de o ora pe burta? A adormit pe pieptul meu si l-am pus tot asa pe pat si doarme fara probleme. Deci solutia nu e sa il fac sa adoarma pe burta si sa il pun deja adormit pe burta [pk]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ele, e bine cum faci, eu am auzit fara sa vreau aici la TV la micul dejun pt ca acasa nu avem TV si evit sa citesc stirile de genul acesta. Dar ajut cand pot, facem donatii (nu bani) de cateva ori pe an. Imi dau seama ca dupa atatia ani fara tv nici nu suport reclamele, nici stirile, prefer sa citesc doar ce vreau pe net si atat.

Sigur ca am acces la tv online chiar pe tableta, orice post, dar nu ma uit. Urmaresc anumite seriale si cam atat.

 

Fetele pasionate de cumparaturi online, astazi am vizitat mag Mothercare in mall la Constanta si am ramas blocata de cat de mari sunt preturile comparativ cu mothercare online. Sunt cel putin duble, uneori si mai si, am verificat multe produse ca le stiam preturile. Nu inteleg de ce diferenta asta majora dar e nesimtire mare oricum.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ele, e bine cum faci, eu am auzit fara sa vreau aici la TV la micul dejun pt ca acasa nu avem TV si evit sa citesc stirile de genul acesta. Dar ajut cand pot, facem donatii (nu bani) de cateva ori pe an. Imi dau seama ca dupa atatia ani fara tv nici nu suport reclamele, nici stirile, prefer sa citesc doar ce vreau pe net si atat.

Sigur ca am acces la tv online chiar pe tableta, orice post, dar nu ma uit. Urmaresc anumite seriale si cam atat.

 

Fetele pasionate de cumparaturi online, astazi am vizitat mag Mothercare in mall la Constanta si am ramas blocata de cat de mari sunt preturile comparativ cu mothercare online. Sunt cel putin duble, uneori si mai si, am verificat multe produse ca le stiam preturile. Nu inteleg de ce diferenta asta majora dar e nesimtire mare oricum.

 

Maeve si eu ma gandeam zilele astea ca in Romania e o adevarata nesimtire, mafie cu produsele de bebelusi, un ex e si caruciorul meu care ai vazut ca acolo era 1200 ron iar aici exact acelasi model e 3000 ron, probabil ca suntem mai prosti asa ca natie(si aproape siguri cei mai mai snobi de pe planeta) daca acceptam abuzurile astea.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oxi nu mai am laptic de 2 sapt. Acum suntem pe Aptamil Pre si epuizam stocul din congelator. Contra refluxului exista formula speciala, contine un fel de faina care face sa se ingroase laptele in stomac si atunci nu mai vine inapoi. Nu ajuta la toti bebelusii, acum avem o cutie de test cadou de la pediatra si apoi mai vedem. Si o sa punem si salteau in pat in unghi de 30 de grade. Sper sa ajute ca saracul sufera, baga niste grimase de durere cand ii vine inapoi de numai. Nu vomita, jet sau chestii de genul asta dar ii vine aproape permanent ceva inapoi. De asta nici nu vrea sa stea pe spate. Ori pe burta sau in brate sus pe umar sau pozitia linguritza cu burtica in palma.

monica incearca sa il pui in primele 5 minute sa ragaie si dupa masa tinel 20 de minute pe umar se va simnti mai bine asa are si Maria acum sa mai ameliorat 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Betty, unde "acolo" era carutul asa de ieftin?

 

Fetelor, stiti cumva vreun site din strainatate cu produse competitive la pret? Vreau sa incerc si varianta asta.

 

Uite aici:

http://www.toysrus.co.uk/Babies-R-Us/Travel-and-Pushchairs/Travel-Systems-and-Pushchairs/Pushchairs-and-Strollers/Graco-Symbio-B-Pushchair-in-Urban%280090122%29?searchPosition=1

 

Nu cred ca asta e site-ul de pe care l-a cumparat pt mine Maeve dar pretul e la fel si aici, eu am luat rosu. Probabil Maeve stie exact site-ul respectiv si il posteaza.

La site-uri cu hainute se pricep fetele noastre, sunt experte, sper sa-ti raspunda ele, cred ac trebuie urmarite reducerile, Mocanita parca spunea despre o anumita perioada de reduceri. Apropo fetelor cand stiti ca sunt reduceri sa dati sfoara in tara sa intram si noi astea mai necunoscatoare in ale comertului electronic. Pe mine una recunosc ca m-au ajutat f mult informatiile date de fete.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...