Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Stelute de iulie august 2013 (5)


Recommended Posts

oxana [:-)))] [:-)))] [:-)))]  de la firtunas ti-i se trage..

 

nici ilinca nu doarme de la 11 azi dimineata , diferenta este ca eu am tot infulecat acum sunt ca un gandac ghiftuit ..si eu cica vreau sa slabesc [batcap] [batcap] [batcap]

 

 

amalia [flo2] [soricel]  ce buburuze...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 489
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Sunt in dormitor..astept sa adoarma...dar rade la tavan

 

De cand cu munca mananc o singura masa principala, in jur de ora 15.00. Seara rar mi-e foame. Asta nu inseamna inca ca slabesc. Am grija in zilele cu pofta crescuta sa fac rezerve pt astfel de zile. [batcap]

Sper sa am putere de pe 25 sa fac antrenament zilnic.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oxana cum sa ma supar pe tine? [batcap] [batcap]  [batcap]

Tu cum ii dai ? Cu linngurita sau cu seringa?

 

Si ca sa ma laud si eu ...am scazut 300 gr (daca ma bucur de 300 de gr in plus la Medeea tot asa ma bucur de 300 minus si la mine [soricel] )

Ma asteptam sa urc in greutate cu mancatul ca purcica da vad ca ajuta alaptatul...cele 5 kg jumate carate zilnic si plimbarile de 2 ore [pk] [pk] [pk]  . Mi-as pune si ticker de-ala cu greutatea dar la cat de greu o sa se miste mi-e ca ma deprim mai tare [:-)))] [:-)))] [:-)))]

 

Fata mea e super agitat seara ..e rupta de somn ca nici ochii nu si poate tine deschisi dar gura....deschisa cat sura [alcool] .

Am pus-o in pat darvad ca s-a trezit iar (dupa 5 min de somn) ...cred ca si-a incarcat bateriile pt urmatoarea jumatate de ora de maraiala [soricel]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc tuturor. Bety ai mare dreptate , acum toata lumea e indreptata către copil , dar de tata nimeni nimic ( au fost acum dupa masa la mine , fratele meu stătea si se uita in gol, parca e pe alta lume). De marti se muta fratiorul la mine si nepotul merge la tara la tata ca isi ia mama o luna de concediu , apoi vom merge cu el la psiholog
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor sa nu ziceti ca-s dusa cu capul dar B a mea a inceput sa spuna de vreo 3 zile:

 

mam, ma, ma ...

 

Soru-sa mi-e martora ca ea a auzit-o prima data.

 

 

La fel, nu-s dusa cu capul sa pretind ca si constientizeaza ce spune dar dpdv al sunetului i-a iesit "porumbelul". E pe drumul bun, sper sa ma fericeasca pe mine si sa fie "mama" primul ei cuvant peste cateva luni.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Betty!!! [flo2] Ce surpriza, noroc ca ti-am vazut numele la 'ultima postare'. Ce bine imi pare ca dau de tine aici! Ti-am simtit lipsa. Eu-s la ciresele! [:)]  ROSE

 

Wau ce mica-i lumea ... eu pe aici activez mai mult, parca mi se potriveste mai bine anturajul. Bine ne-am intalnit! No da acum ce-i de facut, te bagi tu la noi sau eu la ciresele? Hai tu aici ca ne mai spui cate-o experienta de bebel mai maricel.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...