Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stelute de iulie august 2013 (5)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 489
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Noaptea doarme doar ca se trezeste cam des  (inainte era la 2 ore, acuma la 1,5 in ultimele ziele, desi aseara cand a papat bine cu becul aprins a dormit 3 ore). Ieri seara a adormit in scaunel si a dormit acolo 2,5 ore fara dureri si foame. Afara doarme.

In casa e imracata cu body maneca lunga si panatalonas  la 23 de garde. Afara ii dau doar un puloveras cu nasturi peste asta, nu cine stie ce. Noaptea acelasi body dar fara pantaloni in saculet de dormit.Dimineata a ramas in sac la 7 ca speram sa mai doarma dar incepuse cu urlatul.

 

Inainte plangea doar de foame, acuma nu mai stiu cei cu mine de asta ma gandesc sa renunt la alaptat.... si eram asa de mandra ca a luat 1kg si a doua zi a inceput "distractia"

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai in camera asta sta de cand am venit de la spital.

Ce s-a intamplat a fost ca am mers in excursie la Iasi la dr, pe acolo la terasa, pe hol la dr tot plangea cu mana in gura si am pus-o la san des sa se linisteasca. Asta i-a dat peste cap orarul, i-a placut sa stea la san non-stop si acuma urla de 3 zile.

A urlat aseara si la baie care inainte ii placea, urla si in brate (inainte statea si dormea pe piept)

 

 

Ma iertati ca is asa insistenta, dar is varza, imi vine sa plang mie din orice (azi ca s-a ars becul pe hol), nu stiu ce sa fac si ce fac gresit. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

BUNA TUTUROR [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]

L-AM CINTARIT PE DAVID LA 10 SAPTAMINI AVEA 5,300G SA NASCUT DE3632G E OG CIT A LUAT???????A PAPAT NUMAI SIN ,NICI EU NU I-AU NIMIC PT STIMULAREA LACTATIEI.

DAVID ARE RUBEOLA LA NOI SE ZICE CORI MI-A PLINS 3 ZILE CA NU MAI STIAM CE SA FAC CU EL ,DE AZI IA IESIT SI LA FETITA.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mess, i primul rand calmeaza-te, ca-i transmiti starea. Nu faci nimic gresit. 3 zile nu e mult, mai toate am trecut prin faze din astea, cel putin Diana o tinea doar intr-un puseu :)).

 

Asta cu nu-i place camera e cam adevarata. Si eu am observat ca cel mai mult ii place in dormitor, cum o aduc in sufragerie se pune pe urlat.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sorry, is f obosita si eu ca si copii mici cu cat is mai obosita cu ata nu pot sa dorm (stau pe net)

Si maica-mea m-a incurajat ca cica eu am urlat pana la 2 ani si poate seamana cu mine. Eu cum am fost convinsa ca nu a facut ceva ea bine (sau minte ca de la 4 luni eram la tara) am dedus acum ca fac eu ceva gresit.

Camera pana acum i-a placut, doar dupa excursie o fi descoperit ca alte tavane is mai faine :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...