Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Stelute de iulie august 2013 (5)


Recommended Posts

sticla de apa calda n-am incercat. suzeta merge cateodata. ieri a molfait-o si a adormit cu ea. dar nu tot timpul. 70% din timp o scuipa, noi o indesam iar cand deschide gura sa urle.

E afara de o ora jumate si nu ma suna sotul disperat deci e ok afara

 

Off.. tot va aud ca vi se termina laptele, cum va dati seama de asta ca eu am fost mai toanta cu laptele. Nu am reusit sa mulg nicodata, dar ea cand mamanca o aud galgaind si daca il scapa curge. si celalta san tot curge de prost cat alaptez. dar poate o fi mai putin ... eu de unde sa stiu ?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 489
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Fetelor si eu sunt de acord cu Maeve in privinta educatiei sexuale si a preventiei in ceea ce priveste posibilele abuzuri! L stie de acum ca n-are nimeni voie sa o atinga sau sa-i puna mana la  fund, tzizti si pitzi (asa le zicem acum  [:I] ) si n-are nici 2 ani jumate si cand mai vreau eu s-o spal prin zonele respective (de obicei vrea sa se spele singura si nu face o treaba prea buna [:D] ) imi zice "Lasa pitzi in pace! E a mea!" si nu mereu ma lasa s-o spal!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor cu fetite de unde sa-i iau si eu lui L o pereche de pantofiori frumosi pentru botez? 

 

Si eu la L m-am chinuit tare cu ceaiurile pentru alaptare beam zilnic un litru de ceai de chimen si unul de fenicul si anason 9efectiv nu le mai suport la gust si miros, acum cand mi-a adus soacra la spital cu B abia am baut o cana [vom] ), luam si seminte de marar si schinduff si galactogil sau galafor alternativ dar nu pot spune sigur daca m-au ajutat sau nu, vazand acum ca nu iau nmk si sunt mult mai relaxata, iar productia e la fel daca nu chiar mai buna!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

maeve ..imi place si eu sincronizez cu parerea ta..

 

betty si eu ma inscriu in rand cu paula daca nu mananc dulce intr-o zi intru in depresie...si kg nu se duc [batcap] [batcap] [batcap]

 

mess daca a pus 1 kg e ff bine , inseamna ca nu plange de foame...poate e puseu si putina jmecherie..vrea la tine in brate cum era medeea dianei..trec toate..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In alta ordine de idei am vb cu o verisoara sa o boteze. Nu facem party. Am vrea sa afacem botezul intr-o joi, oare se poate ? Ca tipa lucreaza in weekenduri. Si sa mergem la un suc si o maslina dupa, cu mama si soacra, nu multa lume ca n-am cunostinte, de abia am adunat 80 de oameni de o nunta acuma cativa ani

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Referitor la cazul fetitei din Austria, vreau sa va spun ca nasa mea e psiholog si participa lunar la sesiuni/reuniuni in cadrul unor grupuri de suport pentru victimele abuzurilor sexuale si imi spunea ca din pacate cele mai multe abuzuri in cazul copiilor se petrec in sanul familiei, agresorul este de obicei o ruda f apropiata a victimei (unchi/bunic sau si mai rau tatal victimei)!

Si abuz sexual nu inseaman neaparat doar viol, exista multe tipuri de abuz sexual si toate afecteaza persoana agresata pe termen lung, mai ales in ceea ce priveste o posibila relatie cu un partener de sex opus si relatia de cuplu deja constituit!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...