Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Stelute de iulie august 2013 (5)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 489
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Apoi nu cumpar lp azi, m-ati tinut de vorba si se inchid farmaciile :)

A mea intr-o luna n-a plans decat de foame, e f rea de foame, nu are rabdare nici 2 min cat schimb scutecul sau cat ma pregatesc eu, dau sutienul jos, caut un prosop. .... Si acuma deodata urla ... Si urla... Si nu stiu cauza, nu stiu cum s-o imbun

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Apoi nu cumpar lp azi, m-ati tinut de vorba si se inchid farmaciile :)

A mea intr-o luna n-a plans decat de foame, e f rea de foame, nu are rabdare nici 2 min cat schimb scutecul sau cat ma pregatesc eu, dau sutienul jos, caut un prosop. .... Si acuma deodata urla ... Si urla... Si nu stiu cauza, nu stiu cum s-o imbun

 

incearca sa o linistesti cat poti, scoate-o afara daca-i place ca ia aer si se oboseste si in ultima instanta suplimenteaza totul cu niste dopuri de urechi (iar m-am trezit in treaba.. [:)] )

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ele, de cand cu frigul si vantul asta eu nu l-am mai scos afara la plimbare, doar cat am iesit cu el sa rezolv una-alta. El e inca pe tratament cu antibiotic, imunitate scazuta, nu risc sa mai ia vreun virus....acum a iesit sotul cu cel mare, sper ca i-a pus caciula pe cap ca bate un vant......

 

Ai abdomenul lucrat, eu nici inainte de sarcini nu il aveam asa ferm. [biz]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dedicut a adormit in carut si am lasat-o sa doarma . Acum doarme in hol in carut. Dar a stat cam 2h ore afara.

Legat de burta mea, am zis ca nu de ea ma plang, am cm si kg in plus.

Poza e facuta ca sa vad modificari dupa ce termin antrenamentele din calendar.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...