Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Stelute de iulie august 2013 (5)


Recommended Posts

gata, am reusit sa adorm una bucata copil marait care fara zgomot de foehn seara nu mai stie sa adoarma. Pe vremuri adormea la san, acum nu ii mai place [:(]  [:(] Oare prea mult zgomot de foehn ii dauneaza? Ca la noi face minuni, dar dc ii dauneaza ne chinuim fara.

 

Iar vb de kg ( BV Diana pt scadere) - de luni sunt si eu atenta la alimentatie ca nu se mai poate asa, tb sa ma pun pe picioare sa arat si eu decent la botez. Am o luna la dispozitie in care sper sa mai scap de 2-3 kg.

 

Maria, f bine a crescut Victoria. Saracul frate, tragediile astea te lasa fara cuvinte pur si simplu. Bine ca mama ta poate fi alaturi de cel mic

 

Betty, sa ii mai dai tu suzeta cand ea face ce face si ajunge la corazonul tau

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 489
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Betty, urmatorul e tot fetita, nu? [:-)))]

Cum adica sa mergi la ciresele?

 

Paula urmatorul ... ma faci sa plang ... doar daca invinge consortul si nodul trompelor cum a invins steriletul (in plus, i-am dat in grija medicului sa faca nod pescaresc sa fiu sigura [batcap] )

 

La ciresele doar sa trec in vizita, cum te poti gandi ca as putea parasi stelutele mele de suflet  !!!!!????

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, ce activitate!! Ce dor mi-a fost de voi !

 

Eu azi tot pe drumuri. Revizie si ITPla masina si o vizita la serviciu...Am simtit ca am lipsit o vesnicie din viata copilului meu :(

 

Ana, Amalia, ce gargarite scumpe mi-au vazut ochii!!

 

Oxana, esti nemaipomenita! :))) Aia zisa de Betty, cu "strasnica femeie" e perfecta pt tine!

 

Ca tot zise Betty, va zic si eu ca si a mea spune (sau asa aud urechile mele) dar cand plange. S-a intamplat de multe ori deja si credeam ca am luat-o pe ulei. Sau poate chiar am luat-o ca alta explicatie nu am :))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ca tot zise Betty, va zic si eu ca si a mea spune (sau asa aud urechile mele) dar cand plange. S-a intamplat de multe ori deja si credeam ca am luat-o pe ulei. Sau poate chiar am luat-o ca alta explicatie nu am :))

 

Ama, asa cum spui, a mea nu neaparat plange cand spune perla dar e oarecum suparata si se tanguie glasuind astfel, ma bate gandul ca de la hainutzele Next li se trage [:-)))] .

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oxigen, nu dauneaza zgomotul de feohn, asa auzeau ei cand erau in burtica. Poate doar feohnul in sine sa usuce aerul, dar nu cred ca il tii ore intregi. Azi, cand se trezea din somn suparat, l-am ragait un pic pe metoda balansat, l-am tinut in brate vertical si pe seara nu am mai avut show, a adormit doar cu inregistrarea de foehn de pe youtube, nu cu feohnul real (el e pentru momente grele). A fost o papusa de baiat!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...