Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Stelute de iulie august 2013 (5)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 489
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

daaaaaaaaaaaaaaaaaa Oxi, si nu numai una. Nicio reactie.

 

La multi ani gargaritelor sarbatorite azi, la multi ani si tie Sebi, sa fiti sanatosi cu totii  [flo2]

 

Noi am iesit ieri la masa in 4, a fost haios pentru privitori, eu am mancat paste peste capul Mariei pe care a apucat- o foamea exact atunci, ca pana atunci dormise :) Da, se uita lumea la noi si mai susoteau, dar mie mi-a prins tare bine la terasa :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mess, nu te lasa coplesita de sentimentele astea, pt ca intri intr-un cerc vicios din care foarte greu se iese! Parerea mea este sa incerci cu LP, daca asta simti ca ajuta. E mulr mai important ca tu sa fii bine! Si ma gandesc ca si mersul la psiholog te-ar ajuta sa iti dai seama ca lucrurile nu sunt asa cum par. Pana at, descarca-te, vb cu noi, cu oricine, si gandeste-te ca este doar o stare trecatoare, desi pare greu de crezut acum!

[pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Fetelor poate imi dati idei cum sa fac diminetile, cum sa ma organizez pt ca Alise va trebui pregatita pt scoala si o va lua microbuzul dar daca Thea mananca atunci cum sa fac, o impachetez in fiecare dimineata friguroasa ca sa o cobor pe Alise, ati lasa copilul in casa cateva min, cum ati face?

 

Salutare fetelor!

Maeve, o pui intr-un loc sigur si te duci linistita jos cu A. Pune-o pe mijlocul patului si sa nu aiba nimic in jur, nu se intampla absolut nimic in 5 min, chiar daca va plange.

Eu cand o las pe Leti dormint, sus in dormitor, iau pernele de pe pat, chiar daca n-are nici o sansa sa ajunga acolo (drobul de sare).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ma bag si eu la impresii despre ce sport mai facem, ce mai mancam :)

Oxi Tracy Anderson ai facut vreodata? Sau Jillian Michaels? Tracy imi place mult cum e construita, datorita antrenamentelor ei, e foarte lean asa, ca o balerina :)

Eu ma apuc de banda de sapt viitoare, intai mers rapid, de fapt interval training, 3 min mers rapid pe plan inclinat alternat cu 1-2 min de mers normal. Mai bag si mers cu spatele. Si peste vreo 2-3 sapt ma apuc de alergat, max 30-40 min

Mocanita, ai banda acasa? Si eu am... ne apucam? [:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Maeve, esti idolul meu intr-ale educatiei :-) Am vazut si pozele cu A la mare, ce copil fericit si relaxat!

Al meu sigur o sa bage TV de mic, desi o sa incerc sa filtrez informatiile. Dar ce folos, ma gandeam acum ca o sa stea f mult la soqcra-mea, care are 3 televizoare in 2 cam si se uita numai la prostii..ma si vad venind dd la serv si el povestindu-mi ce s-a intamplat la nora pt mama :-)

 

M-am infiorat la discutiile cu abuzurile, greu tare de vorbit pe intelesul lor..sa ii ferrsti de realitatea cruda, si totusi sa ii pui in tema..sper sa fie mai usor cu baiat :-)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...